fbpx

Merkür Retrosu ve Burçlara etkisi 15 Ekim 2020

Merkür Retrosu ve Burçlara etkisi 15 Ekim 2020

Merkür Retrosu Akrep burcu Etkisi

Merkür Retrosu 15 Ekim 2020 sabahın erken saatlerinde başlıyor! 13-14 Ekimde Duragan pozisyonda olacak ve Retro 3 Kasım’da tekrar ileri harekete geçmek üzere duraganlaşacak

Merkür Retro yılda 3-4 defa yaşanan bir göksel fenomendir. ‘Merkür retro’ ifadesi astroloji takip etmeyenlerce dahi duyulmuş bir kavramdır. Anlamını şu şekilde ifade edebiliriz; Her gezegen bizi enerjisi ile etkiliyorsa Merkürün de temsil ettiği konularda bir tıkanıklık yaratma durumu olabiliyor.

Merkür aklımız, algılama biçimimiz,  fikirlerimiz, düşünce yapımız ve daha çok iletişim dilimizi sembolize eder. Hayatımızda temsil ettiği bir çok etken yanı  vardır; trafik, kargo şirketleri, yakın çevremiz, kuzenler, kardeşleri temsil eder.  Retro sürecinde temsil ettiği konularda enerjisel kesintisi olacağı için olumsuz kısımlarını çalıştırabilmektedir.

Akrep burcunda Merkür retrosu zaman kalitesininde kazanımlar!

Retro sürecinde yapılabilecek bazı verimli işleri değerlendirebilirsiniz.

  • Geçmişten kalan işleri daha kolay tamamlayabilirsiniz
  • Doğru algılama – anlama biçiminin en zayıf olduğu konumda olduğu için tartışmalardan uzak durulabilir.
  • Sözlü, yazılı ve teknolojik tüm iletişim araçlarında sorun yaşanabileceğinden retro süreci bitene kadar iletişimlerde pasif ve sakin kalmak bu zamanda önemlidir.
  • Telefon, modem, mobil, bilgisayar bozulmaları artabileceğinden yenisi satın alınmamalı ve eretro sürecinin bitmesi beklenmelidir. Sorun büyük ihtimal tekrar etmeyecektir.
  • Tüm iletişim aletleri, web siteler ve sosyal medya hesaplarında koruma alınmalı.

Merkür Retrosu Burçlara Etkisi

Yükselen Koç Merkür Retrosu 2020

Borç, alacak, verecek, vergiler, tazminat, ortak kazançlar, takıntıları tetikler. Bu tür konularda gerçekleşebilecek iletişim sorunları, evrak ve imzalarla ilgili dikkatli olmakta fayda var

Yükselen Boğa Merkür Retrosu

İkili ilişkiler, danışanlar, eş, ortaklı olduğumuz insanlarla iletişim sorunları, yanlış anlamalar, gizli düşmanlıkların ortaya çıkışı, gündeme gelişi, bir takım kişilerle yol ayrımı yapma zamanı!

Yükselen İkizler Merkür Retrosu

Günlük rutin işlerde sorunlar yaratabilir. Hizmet aldığımız, gündelik işlerimizde hizmetlerimiz, iş ortamımızdaki insanlarla iletişim sorunları, yanlış anlaşılma, tüm iletişim araçları Merkür tarafından yönetildiği için elektronik aletlerde sorunlar çıkarabilir. Geçmişten gelen ve biriken ancak bir ara bakarım dediğiniz tüm işleri halledebilmek için çok verimli bir zaman dilimidir. Ki zaten önünüze düştüğüne tanık olabilirsiniz.

Yükselen Yengeç Merkür Retrosu

Şans, aşk, yaratıcılık, çocuk ve yetenekle ilgili bir takım konularda geçmişe yönelik bazı olguları tetikler! Yeteneklerinizi temsil eden eksik kalan işleriniz, yarım kalan projeleriniz varsa bu süreçte tamamlamak zamanı verimli kullandırır. Eski sevgililerin dönmesi yüksek muhtemelen! İletişim sorunları ve anlaşmazlık olası! Çocuklarınızla birbirinizi yanlış anlama durumları artar.

Yükselen Aslan Merkür Retrosu

Aile ve evimizi temsil eden konularda iletişim sorunu, yanlış anlamaları doğurabilir. Aile içinde gizli kalmış bir takım konular ortaya çıkabilir. Tartışmaları tetikleyici olsa da hiç uygun değildir. Tartışmalar sonuç vermez, kendimizi ifade etmemiz sadece bize kalır. Karşı tarafın bizi anlaması için gereğinden fazla açıklama, anlaşılmak istemek gibi girişimler bu süreçte sonuç vermemektedir.

Yükselen Başak Merkür Retrosu

Kardeşler, kuzenler, komşular,  yakın çevremiz ve sözel, yazılı ve dijital tüm mecralardaki iletişim araçları, ticari ilişkiler, kargo ve trafik ile ilgilidir. Yükselen başakların kargo gönderi ve alma süreçlerinde aksaklıklar yaşanabilir, firmalarla yanlış anlama sonucu iletişimlerin daha sonra fark edilmesi gibi durumlar olabilir. iletişim yolları aksaklığı uğrayacak bir durumda olacağı için dikkat edilmesi gereken zorlu bir süreçtir.

Yükselen Terazi Merkür Retrosu

Para ve kişisel gelirlerimizi ilgilendiren bir etkiye sahip! Geçmişten gelen maddi konularla ilgili önünüze çıkabilecek bazı durumlar olabilir.

Yükselen Akrep Merkür Retrosu

Kendinizi daha derin bir şekilde incelemek istersiniz, geçmişe yönelik bir takım olgular ve kendinize özeleştiri yapma süreci işliyor. Doğabilecek yanlış anlaşılmalarla kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bu dönemde gereğinden fazla kendinizi ifade etme ihtiyacı hissetseniz de retro sürecinde kimse kimseyi anlamıyor çünkü dinlemiyor olacaktır. Akıl tutulması kendi kafamızdakinin içini duymaktan geliyor

Yükselen Yay Merkür Retrosu

İçe dönüş, sessiz kalma ihtiyacı daha fazla olan bir süreci tetikler. Ki retro sürecinde sessizlik daima iyidir. Gizli düşmanları kendiliğinden ortaya çıkarır.

Yükselen Oğlak Merkür Retrosu

Sosyal hayatınızdaki insanlarla yanlış anlaşılmalar, organizasyonlarda aksaklıklar, sözünde duramama, toplantılara zamanında ulaşamama, geçmişten gelen bir takım konuların tekrar gündeme gelmesi ve sizden sakladıkları konusunda bilgilendirilebilirsiniz.

Yükselen Kova Merkür Retrosu

Kariyer hayatınızla ilgili iletişim sorunları yaşamanız olası bir süreçtir. İş hayatınızla ilgili yanlış anlaşılmalardan kaynaklı gerilimler. bununla birlikte gizli kalmış fark edilmemiş konuların ortaya çıkmasını tetikleyebilir.

Yükselen Balık Merkür Retrosu

Seyahat edeceğiniz bir döneme geliyorsa biletlerinizi iyice kontrol ediniz. Varsa yurt dışı bağlantılarınızı etkileyebilecek yazışmalar, iletişimler, yanlış mail göndermeler, hukuksal süreçlerde fark etmediğiniz detaylar ortaya çıkabilir.

One Comment

  1. Merebalar. Yazılarınızı çok beğeniyorum 🙏 bi semtte taşındım ve depresyona girdim bu konu hakkında fikrinizi almak istiyorum 🙏

    Ayşe
    Mar 19, 2022