fbpx

Doğum öncesi tutulmalar ve Proje amaç dönemi

Doğum öncesi tutulmalar ve Proje amaç dönemi

Doğum öncesi tutulmalar ve Proje amaç dönemi

DOĞUM ÖNCESİ TUTULMALAR, PRENATAL TUTULMALAR VE PROJE AMAÇ DÖNEMİ

Doğum öncesi tutulmalar biz doğmadan önceki son Güneş ve Ay Tutulmalarıdır.

Doğum öncesinde gerçekleşen son Ay ve Güneş tutulmaları kaderimizi, anne karnındaki sürecimizi, anne karmasını, bilinçaltımızı ve hayatımıza dair geleceğimizde yaşanacakları çok etkiler.

PROJE AMAÇ DÖNEMİ

Yeni Alman tıbbında anne gebeliğinin öncesi, gebelik dönemi ve doğum sonrasını kapsayan 30 aylık bir dönem vardır. Buna Proje Amaç Dönemi denilmektedir.

Proje Amaç Dönemi;

·       Döllenme öncesi 1 yıl

·       Gebelik dönemi – 9 ay

·       Gebelik sonrası 1 yıl   

Proje amaç dönemi,  Fransız klinik psikolog Marc Fréchet tarafından geliştirildi, kendisiyle birlikte Dr Claud Sabbah’ın keşfidir.

DOĞUM ÖNCESİ TUTULMALAR

Ebeveynlerin yaşadığı ruhsal, duygusal, zihinsel, fiziksel dolanıklıklar ve travmalar döllenme öncesi veya anne karnındayken gerçekleşen tutulmalarla bebeğe kodlanıyor. Doğum öncesi Yeniay ve dolunaylar da kaderin kodlarını içermektedir.

RAHİM KODLARI VE AKTARIM

Doğacak çocuk döllenme öncesinde anne ile özdeşleşmeye başlar. Anne-çocuk arasındaki iletişimsel keyfiyetler neticesinde artık bedensel sürece hazırlık aşaması başlar.

Beden edinecek olan benlik, anne karnına varlığını transfer edecektir. Annenin tüm kimyasından ve fiziksel varlığından bir beden edinerek dünyaya doğacaktır.

Doğacak bebek annesinin gebelik sürecinde ve sonrasında yaşamak, var olmak için bedende varlık sürdürebilmek için kendine bir takım döngüler başlatır. Bu döngüyü hayatı boyunca kendine rehber edinir veya bir şablon gibi kullanır.

Proje Amaç Dönemindeki kayıtlanan kodlar, yaşam boyu kendini hatırlatır.

Döngüler halinde belirli yaş aralıklarında tekrarlar. bu döngüler benzer olgular, benzer olaylar silsilesidir. Ancak farklı kişiler ve mekanlarda seyir eder.

Yaşam, döngülerden ibarettir.

Proje Amaç Dönemi, Prenatal tutulmalarda saklıdır.

Başımıza gelen ve çözülemeyen bir takım rahatsızlıklar, hastalıklar, psikolojik, fiziksel veya duygusal süreçlerin altında yaşam döngülerimiz vardır.

METONOM DÖNGÜLER

Döngüler bazen 18 yıllık metonom döngülerin etkisiyle yaşanır. Bazen gezegen geçişleriyle katlanarak kendi içinde vorteksler açar. Gezegen döngüleri tüm yaşamımızı etkileyen virajlardır.

Tutulmalar ve Ay düğümlerinin 18 yılda bir metonom döngüleri vardır. 9 yılda bir yarı metonom, 4,5 yılda bir yarı metonom döngünün de bir küçük döngüsü vardır. Hepsi o metonom döngünün içindeki konu ve kavramlarla tamamen kadersel etki taşır.

Karma Astrolog Sibel Sıvacı