fbpx
Ay tutulması - Sonlanan deneyim döngüsü

Ay tutulması 

Ay tutulması bizi nasıl etkiler?

Ay tutulması ve dolunay zamanları dişi enerji baskı altındadır. Tutulma enerjisi beden ve hormonlara etki eder.

Stres, öfke, baş ağrısı, uykusuzluk, regl düzensizlikleri, kadın hastalıklarında belirgin etkileri vardır.

Tutulmanın hangi burçta olduğu ve kişisel doğum haritalarında kavuşum yaptığı gezegen ilk kriter olsa da genel için bu enerjiyi hafifletmek mümkündür.

Her doğum haritası kişiye özel ve farkındalık ile sert enerjisi sağaltılabilir.

Ay tutulması sonlanma enerjisi

Bizler yaşamımız boyunca her yıl bir kaç Ay tutulması veya Güneş tutulması ile zaten yaşıyoruz. Kimi zaman bu tutulmalarda şehir değiştirebilir, taşınabilir, iş değiştirebilir, okuldan mezun olabilir, hayatımızda çok ciddi kadersel döngülere sahiptir. Ay tutulmaları bu ve benzer etkilerin sonlanma enerjisidir.

Üniversiteyi bitirdiğinde yeni bir iş hayatına atılacak olan biri için bir sonlanma gereklidir. Okul sona erer. Ve yeni bir yaşam formasyonuna girer. O da iş hayatıdır. Ay tutulması etkisi bu sonlanma enerjisini aktive eder. Yeniliği ise bir güneş tutulması aktive eder.

Biz her ne kadar seçimlerimiz ve özgür irademiz ile hareket ediyorsak doğum haritamız kaderi programı biz bir şey yapmadığımızda otomasyona bağlı bir şekilde bize yaşatacaktır.

Deneyimlerimizi yaşamak için bu enerjileri kullanabilmek için dıştan gelen tetikleyici ve harekete geçirici ‘beyinsel bir aktivite enerjisine ihtiyaç olur. Bedenimiz, beynimiz, beyin nöronlarımız bu enerjiyi ta çekirdeğindeki DNA ‘ların boşluğuna kadar çeker ve bu enerjiyi ilgili kayıtlardan tetikler.

Ve yaşam bu tezahürlerdedir.

Ve deneyim sonlanmalardan sonra yeni enerjilere gebedir.

Tutulmalardaki sert etkiler insanın insansal potansiyelini açığa çıkarması için Zodyağın hangi burç ve evinde gerçekleşiyorsa konularını da oradan açacaktır.

Deneyimler kişiye özeldir.

Ay Tutulması ve etkisi

Tutulmalar kozmik enerji girişini sağlayan özel vortekslerdir. Yeryüzü insanına evrimsel bazda enerjisel bir tetikleyicidir. İnsan dünya ortamında deneyim kazanan kozmik bir varlıktır. Ki bu dünya dahi bir laboratuvar niteliğinde bilinçlerin tekamül fraksiyonlarını gerçekleştirebileceği özel bir yapıya sahiptir.
 
Binlerce yıl evrimsel skalalar atlatmış, ilkel bilinç halini geride bırakmış, düşünce mekanizmasını beyin DNA kodları ve şakra merkezleri enerji devinimleri ile aktif etmiştir. Daha mütekamil bir varlık haline dönüşmek üzere programlanmıştır.
 
Her yıl güneş ve ay tutulur ve bizim hayatlarımızda beyin katmanlarındaki bilgiyi tetikleyici bir enerji açığa çıkararak hak edişlerimize uygun enerjileri de ‘realitik’ bazda yaşatır. 
 
İnsan evrimleştikçe realiteden yani kendi algısı ile yarattığı dünyadan öte daha evrensel kıstaslı bir yaşam standartlarına itilir. Nitekim bunun için daima güncel enerjileri, güneşten ve diğer tüm uzay objelerinden muazzam bir matematik ve iç dizayn prensiplerine uygun olarak alır. 
 
Ay tutulması, dolunay enerjisinden kat kat arttırılmış bir enerji açığa çıkarır.   Niteliği, dişil karakterde ve bir sonlanma enerjisi taşımasıdır. Dişiyi daha çok baskı altında tutar  ve bu baskıdan kaynaklı gerginlik, stres ve buna bağlı bir takım hareketleri tetikler. Tutulma anında açığa çıkan bu enerji alanı aylarca etkisi altında tutar.  

Ay tutulması Astro tavsiye

Ay tutulması etkileri için tutulmadan 11 gün öncesinden;

  • Ay tutulmasından yaklaşık 11 gün öncesinde başlayıp Moon mantra dinleyebilirsiniz. (Youtube’ta yazınca çok video yer almaktadır ya da tıklayınız )
  • Ay taşı ve gümüş takı tutulma öncesinde kullanılabilir. (Erkekler de gümüş kullanabilir.)
  • Sabah akşam kaya tuzu vb mineral yoğunluğu olan tuzlu suda 10 ar dk ayakları bekletmek muazzam bir topraklanma etkisi gösterir. ( Hatta her gün  sabah akşam düzenli  uygulandığında günlük negatif enerjinin %80-90 oranında etkisini temizler. Deneyip mucizevi etkisini görebilirsiniz, ruhsal duygusal ve fiziksel olarak çok rahatlatıcıdır)
  • Stres, öfke, baskı enerjisini hafifletmek için doğada daha fazla zaman geçirmek. Yürüyüşler yapmak.
  • İnancınıza uygun ibadet, arınma ve enerjisel şifa sistemleri bu süreçte çok destekleyicidir.
Shopping Cart

Dijital içeriklerin hak sahiplerinin izni alınmaksızın telifsiz şekilde kullanılmasında yasal işleme başvurulmaktadır.

Scroll to Top