fbpx

Karmik ilişkiler

Karmik ilişkiler

Karmik ilişkiler

Karmik ilişkiler

Karmik ilişkiler, doğum haritalarında ruhlar arasında yapılan anlaşmalara dayalı deneyimleri baz alınır. Kimisi karmik borçlar kimisi karmik alacaklar üzerinedir.

Bu yaşamda karmadan getirdiğimiz kişiler doğum haritalarında bariz bir şekilde kendini gösterir.  Özellikle birbirine yakın dostluklar, eş, çocuk, ebeveynler arasında da bu anlaşmalar olabilmektedir.

Bireyler arasında ortak deneyim alanında dualite prensiplerine uygun etki-tepki mekanizması ile birbirinin evrimsel planına yol veya destek olurlar.

Doğum haritalarında karmadan gelen ilişkilerin bu yaşamda kim olduğu ve bu yaşamda hangi deneyim planına ait olduğuna dair göstergeler vardır.

Karmik ilişkiler olumlu veya olumsuz anlamda yaşamınızda vuku bulur. Belirli bir süre deneyimsel bazda yaşanır ve biter. Sonuç olarak ortaya çıkan deneyim ve bıraktığı dersler baki kalır.

Kimisi geçmiş yaşamdan gelen karmik avcılar olabilir, peşinize takılabilir. Özellikle 12.ev vurgusu olan doğum haritalarında gözlemlenebilen yapılardır. Kimisi son 9 yaşam üzerinden herhangi bir enkarnasyondan takılmıştır. Çoğunlukla karmadaki borçlarımızla alakalıdır. Yarım kalmışlıklar, tamamlanmamış sınavlar…

Bireyler arası yaşanan, aniden başlayan, çok büyük tutkular, aşklar, ya da düşmanlıklar, krizlerle gelişen, aniden biten, uzun süre sürüncemede kalan, kopamayan, dostken düşman olan pek çok hikaye duymuşsunuzdur. Bu ve benzer hikayede haritalarda karmadan gelen etkileri görürüz.

Karma Astrolog Sibel Sıvacı
www.karmaastrolojisi.com