fbpx

Doğum haritası nedir?

Doğum haritası nedir?

Doğum haritası nedir?

Doğum haritası horoskop

Doğum haritası kaderimizi ve özgür irademizle yapabileceğimiz seçimleri, karma ve kadersel potansiyelleri içerir.

Hayatımızdaki pek çok etkiyi bilinçsizce yaşamak yerine ruhun derinliklerine inmek ve ruhun dünyadaki tekamül skalalarına dokunmak için farkındalık ve farkındalıkla karmayı çözümlemek gerekir.

Benliğimizin var olması için ruhsal yolculuğunda kademe kademe ilerlemesi gerekir bu nedenle bazen acı ve ıstırap bazen haz ve mutluluk yaşarız. Karmik hesaplar olduğu gibi karmik hak edişler de olur.

Doğum haritasında Karma

Doğduğumuz an gökyüzünün o anlık fotoğrafı varlığın kaderini ana ve alternatifleriyle birlikte şablon olarak verir.

Karma Astroloji dünyada deneyim yapan bireyi tek bir yaşam deneyimleri ile sınırlamaz. Doğum haritasında geçmiş yaşam, bir önceki yaşam veya daha da eski yaşamlar hakkında bilgilere ulaşılabilmektedir.

Kadersel Ay düğümlerindeki göstergelerle varlığın dünyadaki bedenlenişlerinde topladığı depo karmaya ve bu yaşama yansıyan tezahürleri görülebilmektedir. Böylece geçmişin tortularının bu yaşama etkisi tespit edilerek bireyin farkındalık geliştirmesine rehber olabilmektedir. Bu yaşama aktarılan kimlik-kişilik, ben kimdim gibi unsurlardan ziyade geçmiş yaşamlardan aktarılan olgular, duygular ve ana karmik sınavlar üzerine durulmalıdır.

Geçmişte kim veya ne olduğumuzun zerre önemi yoktur ki bilinç sonsuz bir varlıktır. Ne bedene ne de deneyimlediği duygusal veya düşünsel olgulara indirgenemeyecek kadar yüce bir varlıktır.

Doğum haritası yaşam kalitemizi arttırmak, zihnen ve manen dengeyi korumak üzerine farkındalık kazandırabilir.

Doğum haritaları kişinin sahip olduğu farkındalık düzeyinden daha öte bir bakış açısını yakalayabilmesine destek olur. Böylece bireyin bu yaşamdaki ana kadersel etkiyi görmesini sağlamasına yardımcı olur. Bunun ispatı yaşam boyu karşısına çıkan olay ve kişilerin gezegensel etkilerine baktığında yaşadıkları ile örtüşmesidir.

Karma Astroloji doğum haritası analizi ruhun tekamülüyle ilgili sahip olduğu ruhsal durumu verir. Galaktik olgunluğunu, deneyim eksikliklerini, bu yaşamda çözmesi gereken sınavlarını, kendisine ayak bağı olan dürtülerini gösterir. Bu nedenle bireyin evrimsel sürecinde bakış açısını genişletir.

Ücretsiz  doğum haritanızı çıkarmak için tıklayın

Karma Astroloji harita danışmanlığı için tıklayınız

One Comment

  1. […] tutulmalar, yeniay dolunaylar, transitler gibi pek çok alanda kullanılabilir. Sabian Semboller haritadaki derece anlamlarına göre yorumlanabilir ancak bunun için profesyonel bir eğitim almanız […]