fbpx
Geçmiş yaşamlar

Geçmiş yaşam tortuları

​Geçmiş yaşam tortuları ve bu yaşam

Geçmiş yaşam tortuları bu yaşama yansıyan ana sınavlarımızdır.

Karakter, mizaç, kader, külli, cüzi irade!

Doğum haritasında vaat edilen göstergeler kaderdir. Kontrolsüzce, bilinçsizce yaşanır. Ruhsal varlığımızın bu yaşama aksettirdiği kişilik yapısı geçmişin izleriyle bu yaşama yansır.

Kişi bu yaşama doğarken yeni bir kişilik, yeni bir deneyim alanına doğar.

Enkarnasyonlar boyu biriken ve ruha kaydolan karmik yükleriyle bu yeni deneyim alanına açılacaktır. Bir bebek olarak doğar, büyür, karakteri gelişir, toplumsal rolünü oynar. Doğarken bir mizacı vardır. Geçmişin karmik tortuları bu yaşamına etki ederek o mizacın ortaya çıkmasına neden olur.

Karmik tortular bu yaşam kişiliğimizdeki dürtülerdir. Bu oto tepkiler, dürtüsel olgular geçmiş yaşam kimliğinin yeniden bu yaşamda dirilmesi demektir.

Doğum haritasındaki Ay, duygular olduğu gibi kişinin bir önceki yaşamının kimliğidir. Bu yaşamdaki duygusal yapısı, bilinçaltı Ay Burcudur. Ay burcun tüm gölge etkisi geçmişin bu yaşama aksettiği bir yansıma unsurudur.

Ay Burcu güvenlik alanımdır. Kendimizi en rahat, en iyi hissettiğimiz olguları kapsar. Bu konuda tecrübeli bir ruh olduğumuz için bilinçsizce en iyi bildiğimize çekiliriz.

Dürtüler, Ay’ın gölge etkisidir. Geçmiş yaşam kişiliğinin bu yeni yaşam deneyimlerinde yeniden ve yeniden deneyimlenme çabasıdır.

Dürtüler mizacı ortaya çıkarır  Doğum haritasındaki vaat edilen oto kadersel etkidir. Mizaç ise karakterdir. Karakterine ait ben şuyum, ben buyum dediğimiz her özellikte kendini gösterir.

İşte o zaman kader devreye girer ve kaçınılmaz olur.

Kader mi seçim mi? Özgür irade bunu neresinde diye sorabilirsiniz  Özgür irade, ancak farkındalık sahibiyseniz gerçek anlamda kullanılan bir haslettir.

Farkında olmadığınız ise bilinçsizce yaşadığınız kaderinizdir.

Ay burcunu anlarsanız dürtüleri de anlarsınız. Bu nedenle  Karma Astroloji ‘Ay‘ tabanlı bir öğretidir.

Karma Astrolog Sibel Sıvacı

 

Shopping Cart

Dijital içeriklerin hak sahiplerinin izni alınmaksızın telifsiz şekilde kullanılmasında yasal işleme başvurulmaktadır.

Scroll to Top