fbpx
Ezoterik karma astroloji

Satürn ve ötesi gezegenler

Satürn ve ötesi gezegenler Kolektif alan 

Farkında olan daima inisiyatif kullanabilendir. İnisiyatif gönül işi. Gönül ise senin özüne ait bir haslettir.
Hasletlerin ortaya çıktıkça kendini 99 Ra Keyfiyet (Esmaul hüsnalar) zincirinin mazharı kılarsın.
 
İnisiyatifini devrelemeden ulaşacağın nokta ancak kendi aklın, kilitli kaldığın kendi algı boyutun, kayıtlanmaların, şartlanmaların ve sahte yaşamların olacaktır. Sistem seni bunlardan arınasın diye obje, süje ve hadiseler yaşatır. Bazen yavaş yol alırsın, bazen hızla, bazen sınavı algılarsın, bazen hiç anlamazsın, elbette ki her ne yaşarsan yaşa doğru ol, iyi ol, hırsına yenik düşme, kendi zihnin projeksiyonuna yansıyan her varı kabul et, yol ver.
 
Bunun için göksel mekanizmalar muhteşem bir ahenkle kendi içindeki sistemlerini güneş sistemimizin iç uzayına saldıkları enerji ve bilgi taşıyan porlarla yayar.
 
Sana ulaşabilen porlarla hayat döngündeki deneyim kontratların kadar istifade edebilir ve yine farkındalıkla aşabileceğini vaat etmişse zorlukları yaşatır.
 
Uranüs, Plüton, Neptün senden öte senin için var.
Kişiliğinle özdeşleşen senden uzak, Hakikatine uyandıran SEN olan.
 
7 aşamalı beşeri evrim kuşağı, Satürn’e kadarki 7 gezegen döngüsünün meydana getirdiği manyetik alanlardan beslenir.
 
Evrimsel ihtiyacına uygun porları çeker, deneyimlerini yaşatır. Satürnün sınav olgusuyla barajlanır.
 
Her beşeri bilinç imtihan boyutu dünyada aşacağı imtihanların ötesindeki enerji vortekslerine açılabilen sınav olgusundan geçtiğinde satürn sınav olgusundan mezun olur.
 
Ötesi Plüton, Uranüs, Neptündür.
 
Kamil insanın doğuşu için özel manyetik dalgalar içinde tesir alır, bu dalgalardan kendi bilinç düzeyine çarpan veritetik bilgi ile hemhal olarak kendi yaşam amacı olan insansal değerlerin ortaya çıkışına tanık olur. Bu ise dharmasına giden yoldur.
 
Tüm boyutlar iç içe olduğu gibi gezegenlerin kendi içinde döngüleri, enerji vorteksleri, ‘beşeri ve insansal’ olgusal tesirleri birbiri içinde girift bir yumaktır.
 
Farkında olan farkında olduğu kadar bu döngünün esaretinden kurtulmak için özel çaba sarf eder. Gerisi beşerin sürü psikolojinde evrimleşmeye mahkum kalıyor Maalesef!
 
Sevgiyle
Sibel Sıvacı
Shopping Cart

Dijital içeriklerin hak sahiplerinin izni alınmaksızın telifsiz şekilde kullanılmasında yasal işleme başvurulmaktadır.

Scroll to Top