fbpx

Boğa Burcunda Yeniay 19 Mayıs 2023

Boğa Burcunda Yeniay 19 Mayıs 2023

Boğa Burcunda Yeniay 19 Mayıs 2023

Boğa Burcunda Yeniay Pleiades bulutsusu etkili

Boğa Burcunda Yeniay etkisi, paramıza, malımıza ve mülkümüze sahip çıkacağımız ekonomik sert bir döngüyü gösteriyor.

  • Yeniay’ın Yükselen (ASC) derecesi,  5 Mayıs 2023 Akrep Burcunda Ay Tutulması derecesine gerçekleşiyor. Bu tutulma kötü karma yıldızı Zuben El Genubi sabit yıldızı etkisindedir.
  • Yeniay derecesi 2021 ve 2022’deki tutulmaların derecesindedir.
  • 19 Kasım 2021’de ve 16 Mayıs 2022’de gerçekleşen Ay Tutulmalarını tetikledi.
  • 19 Kasım 2021 27 derece Boğa burcunda çok sert ekonomik bir sürecin başlangıcıydı. Zaman etkileri tetiklendiği dönemlere tanık olduk ve o süreç bu yeniay ile tekrar tetiklenmektedir.
  • Yeniay Pleiades Bulutsusu hattındadır. Süreyya yıldız kümesi olarak bilinen 7 yıldızın etkisi ile çok güçlü bir enerjiye sahiptir.

Pleiades yıldız kümesi hattında gerçekleşen Yeniay etkisini, özellikle boyun bölgesi ve göz ile ilgili problemlerle dikkat çekiyor. Boyun, boğaz, göz hastalıkları ve bu bölgelerde gerçekleşebilecek ameliyatları göstermektedir. Bu yıldız etkisinde gezegeni olanlarda göz problemleri, körlük ve katarakt gibi etkiler gözlenmiştir.

Pleiades etkili Yeniay aynı zamanda acının ardında olgunluk veya bilgelik getirmesi ile ilgili bir enerji taşıyor. Yağmurların artması ve bu yağmurların daha uzun bir sürece, yaza yayılmasına neden olabilmektedir.

Yeniayın ana etkisi ekonomi, maddi güvenlik, ortak kazançlar, pasif gelirler, kendi paramız, malımız, güvenlik alanımızı ilgilendiriyor. Aynı zamanda konfor alanımız, yiyecek, içecek ve besin kaynaklarımızla ilgili bir kıtlık göstergesi olarak değerlendirilebilmektedir.

Malımıza, paramıza ve dünyalık olarak sahip olduğumuz maddi her değerimize dikkat etmemiz gereken bir süreci gösteriyor.

Sibel Sıvacı