fbpx

5 Mayıs Ay Tutulması Karma hesapları açılıyor!

5 Mayıs Ay Tutulması Karma hesapları açılıyor!

5 Mayıs Ay Tutulması Karma hesapları açılıyor!

5 Mayıs Ay Tutulması Zuben El Genubi sabit yıldızı etkisi

5 Mayıs Ay Tutulması saat 20:33’te gerçekleşecek.  Bu tutulma 8 Kasım 2022’de gerçekleşen Ay tutulması derecesi üzerinden etki etmekte dolayısıyla o dönem başlayan yaşanan konuları tetikleyecektir.

15-16 derecede gezegen, ay güneş yükseleni olanlar direk etkilenecektir. Akrep, Aslan, Kova ve Boğa burçlarını bu derecelerde sert etkiliyor.

Zuben El Genubi sabit yıldızı  ile kavuşan tutulma beklenmeyen ve aniden gelişecek gündemlerle sert ve yıkıcı etkilere sahip. Zuben El Genubi kötü karma yıldızıdır. Bilinçli kötülük edenin hesabının kesildiği bir yıldızdır.

Habis, çürüyen ve artık kötülüğe teslim olmuş her olgu gün yüzüne çıkar.

Tutulma etkisi 20 Nisan’daki Güneş tutulmasıyla birlikte çalışıyor.

Dönüşüm, değişim ve bunun sert bir şekilde içindeki pisliği atarak gerçekleştirecek bir süreci gösteriyor.

Kanser vakalarında artış, cinsel içerikli gizli saklı mevzular, sırların ifşası, eskiye dönük derinlik ve gizlilik içeren konuların ortaya çıkışı kaçınılmaz etkilere sahip olacak.

Tutulmanın etkisini kendini Güneş ve Uranüs’ün kavuşum etkisi olacağı 8-9-10 Mayıs civarı güçlü bir şekilde gösterecektir. Aniden gelişecek beklenmeyen konuları ortaya çıkaracak. Bu etki aynı zamanda aniden gerçekleşen kaza, patlama, ateşli patlamalara neden olabilir.

Akrep burcu manipülasyon, yeraltı, maden kazaları, patlama, savaş, entrika, takıntı, ilişkilerde ihanet, intikam, aşk cinayetleri, taciz tecavüz konuları, cinsellik, gizli saklı konuların ortaya çıkması, üreme organlarında problemler, ameliyatlar, enflasyon, borsa gibi konularda spekülatif etki ile gündemde olacaktır.

Ay tutulmaları sonlanmalar, bitişlerle alakalıdır. Karmik hesaplarla birlikte bazı tamamlanmalar yaşatır.

Kolektif alanı ilgilendiren bu göksel olay herkesi az veya çok etkileyecektir. Zuben el Genubi sabit yıldızı ile çok sert bir dönüşüm sürecine girmiş bulunmaktadır.

Tutulma, ülkemizde fiziksel anlamda görünmemesine rağmen Türkiye haritası üzerinde Venüs ile yakın bir açı ile kavuşuyor. Ülkenin finansal durumu, işlenen suçlar, spekülatif  para konuları üzerine çıkacak konuları gösteriyor.

Ay tutulmasının etkisi çok güçlü. Büyük bir değişim ve dönüşüm etkisini olumsuzluklarla yaşatacağa benziyor.

 

One Comment

  1. […] Yükselen (ASC) derecesi 5 Mayıs 2023 Akrep Burcunda Ay Tutulması derecesi zuben El Genubi sabit yıldızı […]