fbpx
Ay tutulması - Sonlanan deneyim döngüsü

Akrep Burcunda Ay tutulması 16 Mayıs 2022

Akrep Burcunda Tam Ay tutulması

Ay tutulması genellikle sonlanmalarla alakalıdır. Bir sonla gelen her ne ise yeni başlangıçlara neden olur aslında. Hayatımızda bir takım bitişlere neden olacak Fiziksel olayların sonucu olarak etkisi duygusal bazda daha güçlü çalışır.

16 Mayıs 2022 Tam Ay tutulması karakterindedir ve etkisini 1 ay önceden ve sonradan çok net gösterecektir.

Tutulma sabit nitelikli burçlar üzerinde  Boğa, Akrep, Aslan ve Kova burçları üzerinde sert, karmik ve kadersel etki taşıyor. Bu burçların 25° civarında herhangi bir gezegen yerleşimi olanlar en çok etkiyi alacaklardır.

Ay tutulması akrep burcunda gerçekleşecek. Ay Akrep’te ve Güneş de Boğa burcunda kadersel etkilerimizin ana tesirlerini veren Ay düğümleri ile kavuşumda olacaklar. Karma gezegeni Satürn de sert etkiyle açı almış.

Kaderin müdahale edilemediği konu ve kavramlar seçilmiş deneyim alanlarına bir başlangıç yapar. Bitişler biz direndiğimiz kadar zorlar, akışta ve geçirgen olunca daha hafif yaşanır. Yapışıp kaldığını bıraktıracak… Alışa gelmişliğin değişime uğrayacağı zaman tetikleridir.

Akrep burcu ana temaları Karmayla alakalıdır. Dönüşüm ve ölümle yenilenir. Güney düğüm yönünde karmik konularda bir çözüm, yeni kadersel başlangıçlar için zorlayıcı bir etki taşıyor.

Ekonomik bağlamda emeğimiz, ekmeğimiz, malımızın, paramızın, toprağımızın değerini bilmekle alakalı çok sert bir döngünün aktif olmasını tetikler. 19 Kasım 2021 ‘deki tutulmayı tekrar eden nitelikte bir tutulma etkisini yaşayacağız.

Para piyasalarında, kripto para piyasalarında ani sert düşüşlere neden olabilen bu etkide riskli yatırımlardan uzak durulması gerekir.

Sağlık konularında Ameliyatlar, üreme organları kaynaklı rahatsızlıklar, hastalık, kanser ve ölümlerin artmasına yönelik ciddi etkilere sahip olduğundan rutin kontrollerin yapılması ve erken önlem almada fayda var.

 

 

 

 

 

Shopping Cart

Dijital içeriklerin hak sahiplerinin izni alınmaksızın telifsiz şekilde kullanılmasında yasal işleme başvurulmaktadır.

Scroll to Top