fbpx

Merkür Retrosu 2022 İkizler Boğa seyri

Merkür Retrosu 2022 İkizler Boğa seyri

Merkür Retrosu 2022 ikizler burcunda geleneksel döngüsüne tekrar başladı!

Merkür Retrosu 2022 ikizler burcunda 10 Mayıs’ta başlıyor. 4° İkizler ile 26° Boğa burcu arasında gerileyecek. 
  • 10-23 Mayıs arası ikizler burcunda gerileyecek.
  • 23 Mayıs 3 Haziran arası Boğa burcunda gerileyecek.
Yükseleni Başak, Yay, Balık ve İkizler olan burç ve gezegen yerleşimlerini zorlayıcı bir etkisi var.
Doğum haritasında Merkür’ü Retro olanlar bu konuda daha tecrübeli oldukları için daha az etkilenir.
Merkür Retrosu yılda 3 veya 4 kez gerçekleşse de kendi burcunda kritik derecelerde Algol hattına kadar  geriliyor olması nedeniyle bu retro süreci daha fazla risk taşımaktadır.
  • Geçmişle bağlantılı yalan, iftira ile ört bas edilmiş bir takım konuları skandal niteliğinde gündeme getirebilir.
  • Tüm burçlar için ticari ilişkilerde sahtekarlık, dolandırıcılık, e-ticaret dolandırıcılığı, yalan, sahte senet, sahte ticari anlaşmalar konusunda dikkatli olunmasına işaret etmektedir.
  • 16 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay tutulması etkisiyle Merkür’ün 4 Hazirandaki Algol Sabit yıldızındaki S pozisyonu çok önemli ekonomik dengesizliklerin ilk tetikleyicisi olacak. Ekonomik açıdan yeni bir döngüye giriyor olacağız ve Merkür’ün retrodan çıkarken S pozisyonu
  • Bu konularda 26° Boğa, Aslan, Kova burçlarında herhangi bir gezegen yerleşimi olanlar daha çok dikkat etmelidir.

Yükselen Burca göre 2022 İkizler Boğa Merkür Retro etkisi

Yükselen Koç Merkür Retro

Ağırlıklı olarak para konularında dikkatli olunmalıdır. Geçmiş alacaklarınız veya unutulan bir ödeme ile karşılaşabilirsiniz. Bu bir trafik cezası olarak da karşınıza çıkabilir.
Kendinize değer verme konusunda bir içe dönüş sürecine girebilirsiniz. 

Yükselen Boğa Merkür Retro

Kendinize eş ya da partnerinize ifade etmeyi fazlasıyla arzu etmek isteyebilirsiniz zira siz fazlasıyla yanlış anladığını ve kendinizi ortaya koymak için güçlü hisler yaşayabilirsiniz. Bu dönem bunun için uygun değildir. Retro ve gölge sürecin bitmesini beklemek en iyisi.

Yükselen İkizler Merkür Retro

Özellikle hırsızlıklara açık bir dönem ve temkinli olmanızda fayda var. Plan ve projeleriniz, internet ortamında iş yapıyorsanız hem web hem de bilgisayarınızda yedeklemeler yapınız.

Merkür retro sürecinde Derin düşüncelere dalabilir, bir takım korkularınızın tetiklendiğini fark edebilirsiniz. Hafıza sorunları olabilir. Unutkanlık yapabilecek bir etki var. duyduğunuz bazı konuları fazlasıyla önemseyebilir ve bu süreç size takıntılı düzeye getirebilir. Duyduklarınızın ruhsal dengenizi bozmasına izin vermeyin.

Bir yakın akraba veya komşunuzun hastane sürecini tetikleyebilir.

Yükselen Yengeç Merkür Retrosu

Sıra dışı fikirlerinizle plandlığınız projelerinizi bir kenara attıysanız tamamlamak için çok ideal bir zamanlamadır. Geleceğe dönük her türlü plan ve projenizi başlatmak için değil tamamlamak için hızla yol kat edeceğinizi fark edebilirsiniz.

Eski arkadaşlar, eski gruplar, sosyal yaşamınızda bir dönem çok aktif olduğunuz insanlar hayatınıa aniden çıkabilir. Her tür geçmişe dönük ilişkilerin tekrar canlanması sonunda hayal kırıklığı yaşatabilir.

Yükselen Aslan Merkür Retrosu

İş değişiklikleri ile ilgili teklif alabilir ya da daha önce başvurduğunuz bir iş sonuçlanabilir. iş yaşamınızda karşınıza geçmişe dönük plan ve projeleriniz tekrar canlanabilir, unutulmuş eksik kalan işleriniz karşınıza çıkabilir. İş ortamından eski arkadaşlarınız ile tekrar iletişim kontağı oluşabilir.

Yükselen Başak Merkür Retrosu

Eğitim, yurt dışı, mahkeme, seyahat, ticari konular, uzaktaki akrabalarla ilgili bazı konular gündeme gelebilir. Bu konularda iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar, evrak karışıklıkları gibi kendini gösterebilir.

Yükselen Terazi Merkür Retrosu

Ortak kazançlardan gelen gelirleriniz, miras konuları gibi konular para konuları gündeme gelebilir. Riskli yatırımlardan uzak durulması gereken önemli bir süreçtir. Kriz yaratan durumlar ortaya çıkabilir. Sağlıkla solunum, akciğer dikkat edilmeli.

Yükselen Akrep Merkür Retro

Geçmişten gelen bir partner, ortak, eski eş veya sevgili veya bir danışanınız… Size bir problemle geri geliyor olabilir. Eski konular deşilecek, yanlış anlamalar ile birlikte kendinizi ifade etme konusunda zorlanabilirsiniz.

Mahkeme konularınız varsa sonuçlanabilir.

Yükselen Yay Merkür Retro

Merkür Retrosu gündelik yaşamınızı ve gündelik yaşamınızdaki kişilerle olan iletişim sorunlarına neden olabilir. Hizmet aldığınız herhangi bir alanda veya varsa yardımcınızla yanlış anlaşılmalara çok açık bir dönem. Bağırsak ve sinir sisteminiz sorun çıkarabilir.

Yükselen Oğlak Merkür Retro

Eski sevgilinizden bir mesaj, bir haber alabilirsiniz. Merkür Retroda geri gelen eski sevgili retro bitiminde geldiği gibi geri dönüyor. Bu süreçte riskli yatırımlardan, şans oyunlarından uzak durulmasında yarar vardır.

Yükselen Kova Merkür Retro

Aile ve ev konularında geçmişe ait konular tekrar gündeme gelebilir.  aile fertleriyle iletişim sorunları yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Bu süreçte evinizde tadilat gerektiren konuları daha hızlı halledebilirsiniz.

Eve yeni bir eşya ve özellikle elektronik bir alet alınmaması gereken bir süreçtir. Eşya veya aletleri ilk aldığınızda sorunsuz çalışabilir. Ancak sorun bir sonraki ve daha sonraki Merkür Retro dönemlerinde her defasında kendini göstermesidir.

Yükselen Balık Merkür Retro

Akrabalar, teyze, hala, kuzen, kardeş veya komşunuzla tartışmalardan uzak durunuz. Kargonuz karışabilir, trafikte sorun yaşayabilirsiniz. Her tür iletişim konusunda daha özenli olunması gereken bir süreç.