fbpx

Uranüs jüpiter 60lığı 18 Şubat 2022

Uranüs jüpiter 60lığı 18 Şubat 2022

Zaman kalitesi; Uranüs jüpiter 60lığı, Boğa ve Balık alanında ani, beklenmedik, güzel fırsatlar verir. Güneşin de balık burcu seyriyle ilahi korumayı ve ilahi misyonu ifade eden bu transit yaklaşık 10 gün aktif olacak.
Güneşin 1 aylık balık burcu seyriyle empat, yardımsever ve merhamet gibi en temel insani olguların enerjisi yayılır. Empatiden uzak insanlar dahi bu enerji döngüsünde biraz yumuşayacaktır.🙏 Ay boyunca çok güzel enerjiler var.
Bu zaman aralığında Pozitif ruhsal şifa kanalları açıktır yine bu zaman diliminde rüya kalitesi maksimal seviyede rehber edici rüyaları kapsar. Her tür manevi çalışma ve bioenerji, kişisel grlişim ve özellikle aile dizimi çalışmaları için en verimli dönemlerden biridir.
Manevi bağlamda genel enerji böyle ve kişisel etki ise doğum haritalarına özgüdür.
Ay, bugün düğümlere çok güzel açılar alıyor. Bir kaç gün önceki Dolunay enerjisinde düğümleri karelediği sert enerjiyi kıracak. Olumlu üçgen açıyla kuzey ay düğümü boğadan yeni başlangıçlar ve kadersel etkiyi tetikleyecek. Güney ay düğümü akrepte dönüşüm için o zorlayıcı enerjiyi hafifletecek. Güneşin düğümlere sert açısı halen devam ediyor bu etki Ay’ın olumlu açıları ile duygularımızı ve ruh halimizi hafifletecek.
Sibel Sıvacı