fbpx

Güneş, Fomalhaut sabit yıldızı kavuşumu 22.02.2022

Güneş, Fomalhaut sabit yıldızı kavuşumu 22.02.2022

Güneş, 4 kraliyet yıldızından biri Fomalhaut sabit yıldızıyla kavuşumda. Melek Cebrail enerjisidir. Simyayı, dini inançları, spritüel insanları da temsil eden bir yıldızdır. İlahi olanla alakalı bağlantıyı da sembolize eder.
Güneş iki gün boyunca bu hatta olacak. Çok güzel bir açıyla destekleyen Ay’ın Akrepteki seyri derinlik verir. Bu zaman kalitesi iki gün yoğun ilahi bilgi akışı, rehber rüyalar, iç akış yoğunluğunu arttırıcı bir etkidedir.
Dua, dilek, meditatif çalışmalar için de en verimli zamanlardır. Özellikle bu gece rehber rüyalar, bu tür rüyalara açık olanlar için mesajcı niteliğindedir. Kanal olucu sistemler için de medyomik bağlantıları sembolize eder.
Fomalhaut etkisi çok güçlüdür. Hiyerarşide 4 melekten biri Cebrail enerjisiyle ilgilidir. ilahi bilginin ve manevi olan her değerin nasıl kullanıldığıyla alakalı özel bir gözcü etkisi vardır. Yanlış kullanımlarda bedel ödetir. Fomalhaut etkisinde olan kişiler ve bu enerjiler açığa çıktığındaki zamanlarda etik, erdem, ahlak olguları daima öncelikli rehber tutulmalıdır.
Sibel Sıvacı