fbpx
Terazi Burcunda Ay Tutulması

Terazi Burcunda Ay Tutulması 25 Mart 2024 10:00

Terazi Burcunda Ay Tutulması

Terazi burcunda Ay tutulmasının bireysel etkisi

Terazi Burcu ortaklıklar, evlilik, ilişkiler, hukuk, adalet, açık düşmanlıklar, barış, güzellik, estetik, moda, sanat konuları ile ilgilidir.

Ay tutulması ise bireysel anlamda yaşamımızda bu konularda gerçekleşecek tamamlanmaları veya sonlanmaları işaret eder. . Ay tutulması Zaniah Sabit Yıldızı etkili ve kadınlara hukuksal yoldan gelecek destekleri işaret ediyor.

İkili ilişkilerde ben ve biz kavramları sorgulanıyor! 

Sırf ağzımızın tadı bozulmasın diye sustuklarımız, geçer diye sabrettiklerimiz, duygularımızın baskı altında tutulduğu ve artık tahammül sınırını zorlayan ilişkiler masaya yatırılıyor. Sonlandırıcı gelişmeler yaşatacak bu enerjilerle küllerinden yeniden doğmaya hazırlanıyor.

Astrolojide belirli döngülerle kendini tekrar eden benzer enerji alanları oluşturur ve yaşamımıza yansır. Bu tutulma enerjisi daha önce 2006 Mart ayında açığa çıktı. Yaşamınızda neler oldu hatırlayın. Benzer etkileri yaşatabilir.

Burçlar

Doğum haritanızda 0-10° arası gezegeniniz var mı?

  • Tutulmada en çok etki alacak burçlar  Terazi – Koç – Yengeç ve Oğlak Burçları zorlanabilir. Mücadele isteyen konular gündemde olacak.
  • Tutulmada olumlu etki alacak burçlar İkizler -Kova – Yay ve Aslan. Beklediğiniz gelişmeler olumlu anlamda sonuçlanabilir.

Sağlık

Bel, böbrek bölgesini ile ilgili olası sağlık problemleri. Bel ağrısı, bel fıtığı, böbrek taşı, kum, sistit gibi problemleri arttırabilir. Ay tutulması zamanları dişi enerji baskı altındadır. Tutulma enerjisi beden ve hormonlara etki eder.
Stres, öfke, baş ağrısı, uykusuzluk, regl düzensizlikleri gibi belirgin etkileri vardır.

Toplumsal etki

Hukuk, yasalar, yargı, diplomasi, avukatlar, hakimler, sanat camiası ön planda olacak. Estetik, güzellik, kozmetik, moda, tasarım konularında da gündemler oluşabilir.

113 NOLU SAROS ETKİSİ:
🔸Terör, kimyasal silahlar, kitlesel protestolar (2006 ve 1988 gündemleri)
🔸Nato (Türkiye ile ilgili gelişmeler)
🔸İskân Kanunu (yasalar, emlak ve konutlarda yeni yasalar)
🔸Yasalar, hukuk ile ilgili gündemler
🔸Göç mevzuları

Bu etkiler, 8 Nisan’da gerçekleşecek Güneş tutulması etkisiyle birleşik olarak çalışacaktır.

Seçimlerden Önce…

Terazi Burcunda Ay Tutulması seçim öncesi enerjileri ortaya çıkarıyor. Türkiye’nin 4.evi üzerinde gerçekleşecek.  Muhalefet liderleri ile ilgili çok dikkat çekici bir bitiş, sonlanmaları işaret ediyor. spekülasyonlar, baskı, seçim sürecinde halkın ikiye bölünmesi ve buna karşı gösterilecek tepkiler. Ayrımcı, sert, agresif bir dille protestolara neden olacak gelişmeleri gösteriyor. Seçim günü Merkür gölgeli günlerinde ve aynı gece durağan pozisyona geçeceğinden ‘doğru bilgi alma’ sorunları yaşanabileceğini gösteriyor. Önceki seçimlerde de Merkür’ün retro veya S zamanlarına denk geldik. Bu da her türlü açıklanacak sonuçların gerçek sonuçlar olmayacağı ve sürünceme gireceğini göstermektedir.

Tutulmanın dünya üzerinde kısmen görülecek yerler:

Avrupa’nın büyük bir kısmı, Kuzey/Doğu Asya, Avustralya’nın büyük bir kısmı, Afrika’nın büyük bir kısmı, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Pasifik, Atlantik, Arktik, Antarktika.

Karma Astrolog Sibel Sıvacı

 

Ay tutulması hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız Ay tutulması etkisi nedir?

 

Shopping Cart

Dijital içeriklerin hak sahiplerinin izni alınmaksızın telifsiz şekilde kullanılmasında yasal işleme başvurulmaktadır.

Scroll to Top