Başak burcunda dolunay

Başak burcunda dolunay – Duygudan mantığa 24 Şubat saat 15.30

Başak burcunda dolunay 

5° Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, Güneş Satürn ve Merkür’ün karşıt enerjisiyle bulanıklığın, soyutluğun içinden gerçek dünyaya davet ediyor.

Balık, Başak, İkizler ve Yay burçları etkisi daha net hissedecek.

Balık burcunun yoğun duygusal enerjisi, Satürn’ün kısıtlayıcı etkisi ve Merkür’ün zihinsel bulanıklığı üzerine yorucu bir enerjiye sahip.

Duygusal anlamda kendinizi kısıtlanmış ve zihinsel anlamda bulanık bir süreç içerisinde hissediyor olabilirsiniz.

Dolunay bize bağımlı olduğumuz konularda dikkat çekiyor, aile büyükleri, üzerimizde otorite kuran insanlar, kurban psikolojisi, fedakarlıkları sorgulatacak.

Muhakeme, sorgu, mantık ve gerçek hayata dönmeye davet ediyor. Şayet vicdan akılla birleşirse daha kolay kararlar alınacağını ve duygusal süreci atlayacağını gösterir.

✨Kendimizi hangi konuda feda ediyoruz?
💫Duygusal bağımlılıklarımız neler?
💫Kurban rolünü oynatan unsurlar neler?

Bunlar sanrıdan ibaret olabilir. Kendi kendimize büyütmüş, kendi kendimizi sabote ederek psikolojimizi etkilemiş olabiliriz Sanrıların dışına çıkmamız gerektiğini gösteriyor

Aklın, vicdanın, gerçekliğin, elle tutulur olan her şeyin vurgusu var.

Dolunayın enerjisi Başak, Boğa ve Oğlak burçlarına olumlu yönde yarayacak. Jüpiter’in desteği ile bir süredir meşgul olduğunuz konularda ödüller verecek. Akrep ve Yengeç burçları da olumlu etki almaktadır.

Genel anlamda gündelik yaşamla alakalı başladığınız konularda bir tamamlanma, sağlık problemleri ile ilgili sonuçlar, hizmet konuları gündeme gelir.

Gündelik yaşamınızdaki işler rayına oturur, bir süredir sürünceme girmiş ertelenen konular tamamlanır.

 

 

Sibel Sıvacı

 

 

Scroll to Top