fbpx

Kova Burcunda Yeniay

Kova Burcunda Yeniay

Kova Burcunda Yeniay

Kova Burcunda Yeniay 10 Şubat 2024 01.59

Yeniay, Castra Sabit yıldızıyla kavuşumlu ve sert etkilere sahip. Bu yıldız yıkıcı, öfkeli, iyi niyetli olmayan kişilerle karşılaşmakla alakalıdır. Yeniay Uranüs arasındaki sert kontakla bu etkiler kişide yoğun bir baskı sonucu aniden gelişecek, beklenmeyen etkilerle tartışma, çatışma, kavga enerjisi taşıyor.

Kolektif anlamda ise gruplar, topluluklar, dernekler, sosyal çevre, sosyal medyada gelişebilecek hakların savunması, başkaldırı, protesto ve isyanlarla alakalıdır.

Önümüzdeki hafta Yeniay Enerjisinin daha da yoğun bir etki alacağı Çarşamba günü kolektif anlamda şiddet, baskı, manipülasyon gibi etkiler var. Bireysel anlamda ise ilişkiler yönünde çekişmeli olumsuz etkilere sahip.

Ekonomik döngünün etkisinin daha da büyüyeceği, kredi, faizler, çığırından çıkan zamlar, enflasyon, açıklanacak yeni ekonomi paketleri ve kararlara da dikkat çekiyor.

Yeniay Türkiye haritasında Malatya, Giresun, Adıyaman, Suruç hattında bir etki alıyor. Bu bölgede oluşabilecek toplumsal hareket, başkaldırı, depremsellik gibi konular dikkat çekiyor.

Karma Astrolog Sibel Sıvacı