fbpx

5 Şubat Haftası Astroloji Yorumu

5 Şubat Haftası Astroloji Yorumu

5 Şubat Haftası Astroloji Yorumu

5 Şubat Haftası Astroloji Yorumu

5 Şubat haftası, haftaya Ay Yay burcunda ve Antares sabit yıldızı etkisiyle giriş yapıyoruz  Bu da Mars etkili bir anlam taşır. Hafta boyunca kontrolsüz dürtüsel duygu ve davranışlar, bodoslama konulara dalma, kavga, savaş, çatışma meyilli olmayı gösteriyor. İçinde bulunduğunuz bir durum varsa sürtüşme, kavgayı siz başlatmayın. Zararlı çıkarsınız.

5 Şubat Haftası Astroloji Yorumu

5 Şubat Haftası Astroloji Haritası

5 Şubat Pazartesi Merkür Kova burcuna geçiyor. Merkür, Plüton ile kavuşumda olacak. Geleceğe yönelik planlarınız varsa aklınıza sıra dışı fikirler gelebilir, bu fikirleri hayata geçirmek üzere kendinizi çok güçlü hissedebilirsiniz. Bu enerji Eyleme geçmesini destekler. Sosyal çevre, sosyal medya, arkadaş grupları gibi ortamlarda dilinize hakim olamayabilirsiniz. Baskıcı, alaycı, ukala ve manipülatif bir dille karşılaşabilirsiniz. Diğerlerine karşı anlayışlı, düşüncelerine karşı hoşgörülü olmak gerektirir.

İkili ilişkilerde hafta boyunca hatta Şubat ayı boyunca sert etkiler var. Ocak ayından gelen hayal kırıklıkları devam eden konularda içimizi yaralayacak, karşı duracak ve kavgaya dönüşecek türde. Bu nedenle bu haftanın ilişkilere yönelik çok sert etkisi olduğu için kavgayı başlatan olmayınız Marsiyen etki hafta boyunca sürecek zararlı çıkabilirsiniz.

Kova burcunun enerjisel olarak yükseldiği bu hafta boyunca toplumsal bazda gelişecek olay ve kavramlar dikkat çekiyor. Kova topluluklar, gruplar, dernekleri sosyal çevre, sosyal medyada gelişebilecek hak arayışları, başkaldırılar ve isyanlarla alakalıdır. Kişisel hak ve özgürlükler, insan hakları ile ilgili gündemler var. Özellikle 8 Şubat bu konuda dikkat çekiyor.

10 Şubatta gerçekleşecek Yeniay’ın açığa çıkaracağı enerji ile Kova burcunun yönetici gezegeni Uranüs’ün bu haftaki sert kontağı da içinde bulunduğumuz ekonomik döngünün etkisinin daha da büyüyeceğini, kredi, faizler, çığırından çıkan zamlar, enflasyon, açıklanacak yeni ekonomi paketleri ve kararları gösteriyor.

Alıştık mı? Evet. Ama önümüzdeki süreçte sanki bu yaşadıklarımız sadece bir fragman etkisi taşıyor. 2021 ‘den beri ekonominin alt üst olduğu dur durak bilmeyen bu döngü her tetik aldığında daha da sert bir ekonomik sürecin içine çekiyor.

Önümüzdeki aylarda kendini çok daha net gösterecek.

21 Nisan, 13 Mayıs, 17 Mayıs, 21 Mayıs ve en önemlisi 6 Temmuz ve sonrası paramıza, pulumuza, mali değerlerimize çok önem vermememiz gereken bir dönemde olacağız.

Karma Astrolog Sibel Sıvacı