fbpx

Kova burcunda Dolunay 12 Ağustos 2022

Kova burcunda Dolunay 12 Ağustos 2022

Kova burcunda Dolunay 12 Ağustos 2022

Kova burcunda Dolunay 12 Ağustos 2022 Cuma saat 04.35

Özgürlüğün kısıtlandığı, sorumlulukların daha yoğun hissedildiği bir dolunay! 

19° Kova, Aslan, Boğa ve Akrep burçlarında herhangi bir gezegen yerleşimi olanlar, Güneş, Ay, Yükselen burç derecesi olanlar için etkisini sert ve net hissettirecek bir Dolunay.

Evlilik, ilişkiler, ikili ilişkiler, aile, ev, annelik ve her kime veya neye anaç duygular besliyorsak konularının gündemleri dolunayda tetiklenebilir.

Bir kısır döngü, bir düğüm kendini hapsetmiş ve çözüm arıyor.

ileri adım atmak isteyip atamak, ne ileri ne de geri gidememek, sıkışıp kalma olguları yoğun. Maddi kaygılar, yerini sevme, yerinden hareket edememe rahatın bozulmasını istememek ve gelecek endişesini hayatımıza aniden giren olgular veya kişilerle sorgulatıyor.

Bir yanda ben demeyi bir yanda özgürlük anlayışı bir yanda maddiyat ve gelecek sorgulatıyor. Özgürlük arzusu sorumluluk duygumuz arasında sıkışıp kalıyor. Hayatımızdaki geleneksel otoriter kavram özgür olma ihtiyacıyla çatışıyor.

Dolunay enerjisi hayatımızdaki otoriter kişilerin özellikle aile içinde üzerimizde enerjisel olarak baskın olanlarca öfkeli veya kontrolsüz tutumlarına neden olabilir.  Özellikle dişilerin kendi aralarında anne – çocuk ilişkilerinde otoriter tutumlara neden olabilir.

Kaderi plan değişim için bazı konu ve kavramları hayatımıza getirir. Bu dolunay enerjisi tamamen kadersel ve gelecekle ilgili beklenmedik ani gelişmelere neden olacak etkiyi barındırıyor. Etkisi olumsuz gibi algılanabilir Kadersel etki taşıdığı için geleceğin hayrınadır. Önemli olan bu deneyim bize neler kazandırdığı ve nelerle olgunlaştırdığıdır.

Karma Astrolog

Sibel Sıvacı