fbpx

İkizler Burcunda Yeniay – Aldebaran Kraliyet yıldızı kavuşumlu 30 Mayıs 2022

İkizler Burcunda Yeniay – Aldebaran Kraliyet yıldızı kavuşumlu 30 Mayıs 2022

İkizler Burcunda Yeniay 30 Mayıs 2022 14.30

Her yeniay günlük yaşamımızda bir enerjiyi başlatır.  15’er günlük aralıklarla farklı farklı deneyim alanları sunar ve zaman enerjisini okumak onu doğru kullanma fırsatı verir. Dolunay süreçleri sonlanmaları hayatımızdaki bitişleri getirir.

İkizler Burcunda Yeniay

Yönetici gezegeni Merkür’ün retro olma nedeniyle bu defa yenilikler geriye dönük, geçmişe dönük bir konuyla ilgili bilinen, konuşulan ancak icra edilmemiş bir takım kavramlarla alakalıdır.

İkizler burcunun ana teması bilgi, doğru söz, doğru konuşmak, güzel söz, doğruculuk, ticaret, beceri, merak, kargo, yakın çevre, komşular, kardeşler, eğitim, kısa seyahatler.

Olumsuz gölge yanları yüzeysel bilgi, dedikodu, bilgi kirliliği, gıybet, evrak sahteciliği, hırsızlık, gasp, dolandırıcılık, ticarette usulsüzlük.

9 derece İkizler Burcunda Aldebaran Yıldızıdır. Dürüst olmak, doğru olmak, etik, erdem, doğru söz söylemek, tüccarlarla ilgili bir enerji vorteksidir.

İnsan evrimsel bir varlıktır ve daima yücelmek için sınanır. Kendisi bunu çoğu zaman fark etmez. İnsan kendisine verilen güç karşısında ne oldum delisi haline de dönüşebilir.

Dürüstlükle sınar Aldebaran ve Melek Mikail enerjisinin sınavını verenlere ödülleri getirir.

Doğum haritasında Aldebaran Yıldızı etkisinde bir gezegeniniz varsa onur, başarı, güç verir. Ancak izlendiğinizi bilmelisiniz. yaşamınızın her alanında sürekli dürüst olmanız gerekiyor.

İkizler Burcunun yönetici gezegeni Merkür Boğa burcunda ve Retro pozisyonda Algol sabit yıldızı ile kavuşumda. Algol şeytani bir enerjidir. Olumsuz etkiyi 19 Kasım 2021 ve 16 Mayıs 2022 Ay tutulmalarında ekonomik sert döngülerde gösterdi. Kadersel etkileri çok güçlü vermektedir.

Yaşanacak ve yaşanan zorluklarla dönüşümlere sebebiyet verecek. Ekonomik ciddi bir etkisi var. Hatırlayın para piyasalarını çok sert etkilemişti.

Zamlar, döviz çıkışları, iğneden ipliğe artık hiç bir şey eskisi gibi değil. Gökyüzü peş peşe sürekli ekonomik sert döngüleri tetikleyen gezegen geçişleri ve tutulma hattında enerji alanında enerji aktivasyonuna devam ediyor.

20 Haziran ekonomide, para piyasalarında hafiflemeler olabilir ancak geçici bir etkidir. Olumlu bir takım gelişmeler tetiklenebilir.

Mars’ın 13 – 16 Ağustos Algol sabit yıldızı kavuşumu hem 19 Kasım hem de 16 Mayıs tutulmalarını tetikleyecek.

3 – 16 Ağustos ekonomide çok sert bir döngüyü tetikleyebilir. Mevcut durumu daha da zorlaştıracak gelişmeler yaşanabilecektir.

Merkür Algol yıldızı etkisinde sağlıkta vücudun boyun bölgesiyle de ilgili olduğu için Retro süresince boyun bölgesinde oluşabilecek herhangi bir rahatsızlığı tekrar ettirebilir.

Yaşam enerjimiz ve sağlığımızı ilgilendiren Mars’ın da Koç burcundaki seyri kafa, baş, boyun fıtığı, kırık, kazalara açık bir dönemdir.

9° İkizler, Yay, Balık, Başak burçlarında gezegen yerleşimleri olanlara zorlayıcı etkileri var. Şayet yaşadığınız haksızlık, olumsuzluk, elinize verilen fırsatlara rağmen doğru olmayı başarabilmişseniz tam tersi bu zorluktan sonra gelecek kolaylığı getirecektir. Bazen insanlara fırsat verilir ve sistem ne kadar dürüst olacağını, ne kadar etik değerlere sadık kalacağını sınar.

9° Koç, Aslan, Terazi ve Kova burçlarında herhangi bir gezegen yerleşimi olanlara olumlu etkileri var. Geçmişte dönük alacaklarınız gelebilir, haksızlığa uğramışsanız sistem size hakkınızı verecek kişileri karşınıza tekrar çıkarabilir ya da haklarında duyumlar alabilirsiniz.

Yeniay’ın ‘yeni’ ile ilgili enerjisini Merkür’ün retrodan çıkacağı tarih diliminden sonra ancak hissedebileceğiz. Eğer yeni fırsatlar çıkarsa bu tarihi ve sonrasını beklemekte fayda var. Merkür Retro zamanlarında yenilikler, yeni başlangıçlar veya imzalar için uygun değildir.