fbpx

Jüpiter Balık burcunda 2021-2022

Jüpiter Balık burcunda 2021-2022

Jüpiter Balık burcunda 2021-2022

Jüpiter Balık burcunda 2021 Fragman etkisi

Jüpiter iyi veya kötüyü büyütme etkisi gösterir. Ruhsal anlamda ilahi misyon, maneviyatla alakalıdır.

Bolluk bereket, olumluyu büyütme, maneviyat, manevi bilgi, eğlence, etiktir, erdemdir, manevi güzellikler ve şifa gezegenidir. Jüpiter’in gölge etkisi kibirdir, fanatizm tabanlı her türlü inanca dayalı konu ve kavramlarda insanlık suçlarını dahi çoğaltabilir.   İnanç uğruna insan öldürenler, her yol mubah görenler, dinle imanla kandıranlar. sapkınlık, din ve inanç hepsi Jüpiter’le alakalıdır.

12 yılda bir tamamladığı turunun hesabını görecek aslında. Bu seneki ve 2022’deki etkisini anlamak için biraz 2010 senesi boyunca neler yaşadığınızı anımsayın.

Balık burcu şifayla, hastalık, hastaneler, hapishaneler, tarım, Hristiyanlık ile alakalıdır. Jüpiter Balıkta iken olumlu anlamda manevi şifa, ameliyatla şifası, hastalık şifası, hastanelerle ilgili olumlu gelişmeleri gösterir. Olumsuz anlamda ise her türlü uyuşturucu ve bağımlılıkların artmasını tetikler, fanatizm ruhunun dinle- inançla ilgili bir takım topluluk ve hatta ki kutsal mekanların tehlikeli bir hal almasına da neden olabilir.

Balık burcunda sert etkisini düşürebilir olsa da gökten herkese her an şifa yağar ve buna ancak ettiği amellerle layık olanlar için ödüller dağıtacağını unutmayalım.

14 Mayıs 2021 – 28 Temmuz arası Jüpiter Balık burcunda

2021’de Balık süreci Mayıs ve Temmuz aylarında olacak. Balık burcunun ilk derecelerinde bulunan Fomalhaut Sabit yıldızı etkisini de tam olsada da gösterecektir. Derin manevi çalışmaları, dini ve manevi liderleri, kolektif alan adına  manevi açıdan çok güzel enerjilerin yayılacağı bir etki. Ruhsal gücünüzü artırmak için çok uygun zamanlardır.

Jüpiter Balık yükselen burç etkileri

Yükselen Koç

Manevi dönüşümler için çok önemli bir şifalanma dönemi olarak değerlendirebilirsiniz. Doğum haritanızda sert etkiler yoksa şifanın maksimal seviyede çalışacağı bir dönem. İçe dönüş, bilinçaltı çalışmaları bu süreçte çok güçlü çalışır. Aynı zamanda terapiler almak isteyebilirsiniz. Varsa sağlık sorunlarınız şifalanabilirsiniz. Maddi artışlar elde etmeniz mümkündür.

Yükselen Boğa

Hayallerinizi, umutlarınız gerçekleştirebileceğiniz niyet çalışmalarına çok açık bir süreçtir. Niyet edip ilahi sisteme bırakmak için ideal zamanlar. Jüpiter’in iyicil ve şifa enerjisini niyetlerinize uygun olarak avantaja çevirebilirsiniz. Doğru bir şekilde istemeyi bilmelisiniz, arzu ve isteklerinizde net olun. Arkadaş ortamları, sosyal alanda hareketlenme, dijital platformlarda da aktif olmayı ve iş gelişmelerini destekler. Olumsuz etkide ise arkadaşlarınız tarafından hayal kırıklığı yaşamamak için dikkatli olmakta fayda var. Riskli yatırımlar almamalısınız.

Yükselen İkizler

Kariyer hayatınızda bir değişim bir yenilik getirebilir. Yeni iş fırsatları, mesleki gelişmeler verebilir. Terfi alabilir ya da yeni bir iş başlangıç yapabilirsiniz. Uzun süreli iş koşullarınız değişebilir farklı alternatifler açılabilir.

Yükselen Yengeç

Yeni eğitimler, astroloji, kişisel gelişim eğitimleri, şifa çalışmaları dahil bu tür eğitimler almaya başlayabilirsiniz. Üniversite ve yüksek öğrenim ile ilgili yeni gelişmeler, bu süreçte yeni bir okul kaydı, yurt dışı bağlantılarınız varsa seyahat, hukuksal süreçlerle ilgili gelişmeler olabilir

Yükselen Aslan

Pasif gelirleriniz, ortaklıklarınızdan gelen maddi gelirler, eşin gelirleri ile ilgili bir takım olumlu yeni gelişmeler olabilir. Beklediğiniz bir miras, nafaka davası sonuçlanabilir.

Yükselen Başak

Partner, ikili ilişkiler, danışmanlıklar, ortaklı yeni iş ve danışmanlık işleri için çok ideal zamanlardır. Bekarlar için evlilik getirebilir. Evliliğinizde problem varsa çözümüne gidilebilir. İyicil etkileri ile insan ilişkilerinde yeni bir süreci başlatıyor.

Yükselen Terazi

Günlük rutin işinizde hareketliliğin artacağını gözlemleyebilirsiniz. Daha fazla iş mesaisi verebilri. Evcil hayvanlarla ilgili bir gelişme yaşayabilirsiniz. Sağlık konularında şifa gelebilir. Günlük iş hayatınızda artış, bereketli çalışmalar verebilir.

Yükselen Akrep

Çocuk isteyenler için olumlu gelişmeler verebilir, çocukları olanlar için şanslı bir süreçtir.  Aşk konusunda bir gelişme hayatınıza yeni bir partner girebilir. Yeteneklerinizi sergilemek için çok olumlu enerjiler alabilirsiniz.

Yükselen Yay

İstediğiniz eve taşınabilir, şehirlerarası ya da ülkeler arası taşınma, yer değiştirebilir, evinizde bir değişim, tadilatlar yapabilirsiniz. İstediğiniz evi satın alabilirsiniz. Hanenize olumlu güzel etkileri olacak. Aile kurma, ev alma, evlenmek enerjisini de  desteklemektedir.

Yükselen Oğlak

İnternette iş kurmak, ticari girişimler için olumlu bir zamanlamadır. Dijital alanda sosyal medyada artan iletişimler olabilir. Yakın akrabalar veya işler ile ilgili kısa mesafeli seyahatler, yollar ve bu süreç fazlasıyla hareketli geçebilir.

Yükselen Kova

Öz değerinizi yükseltebilecek bir etki. Kendinize güveninizi getirecek güzel bir gelişme yaşatabilir. Maddi açıdan da olumlu etkileri var. Yükselen Kovalar için maddi kazancı arttırıcı, bolluk bereket enerjisi güçlü bir etkidir.

Yükselen Balık

Jüpiter 1.evde bedeni ilgilendiren bir alanda olacağı için kilolara dikkat! Bedensel sağlık şifası da gelir. Kendinizle ilgili aşmak istediğimiz, kendinizi şifalamak istediğiniz alanda şans ve fırsatlar açılabilir.