fbpx

Boğa Burcunda Uranüsyen Tam Ay tutulması

Boğa Burcunda Uranüsyen Tam Ay tutulması

Boğa Burcunda Uranüsyen Tam Ay tutulması

Boğa Burcunda Uranüsyen Tam Ay tutulması 2022 son tutulması

Boğa Burcunda Uranüsyen Tam Ay tutulması 8 Kasım 2022 saat 14:01 ‘da gerçekleşecek.

Ani beklenmeyen etkiler 

Güvenlik alanımız, maddi konular, yaşam tarzı, ​duygusal ​hassasiyet, aşk ve ilişkiler gündemimizde. Geçmişten gelen konulardan gizlenen, üstü örtülmüş gerçeklerle sarsıcı bir etkiye neden olabilir

Güney ay düğümü yönünde Güneş ve Merkür tarafından aktive edilen karma ve karmanın ceza yıldızı olan Zuben El Genubi Ay tutulmasında etkin.

Kim zerre ağırlığınca bir iyilik yapmışsa, onu görür. Kim zerre kadar bir kötülük yapmışsa, onu görür.” Zilzal 

İlişkilerde ihanet, intikam, hırs, manipülasyonların neden olduğu sarsıcı ve beklenmedik etkilere sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle duyguların karışık, depresif hal alması, maddi ve manevi güvence isteği, ekonomik zorluklar, kredi ve banka işleri beklenmeyen ani gelişmelere neden olabilir

Boğa Burcunda Uranüsyen Tam Ay tutulması

Boğa Burcunda Uranüsyen Tam Ay tutulması

Ay tutulmaları sonlanmalar, bitişlerle alakalıdır.
Hayatımızın herhangi bir döngüsündeki başlayan bir konuyu artık kapatıyor ancak sarsarak ve bu karmik hesaplarla birlikte yeni, yeni bir başlangıca sebebiyet veriyor.​ Kendi içinde kısır döngüye uğramış, hayatımızda toksin hale gelen konular dönüşüyor 

Tutulma son dönemlerde olduğu gibi Akrep, Boğa, Kova ve Aslan burçlarında herhangi bir gezegen yerleşimi olanları sert etkiliyor. Tutulmanın bir nebze olumlu etkisi Başak ve Oğlak burçları ile Yengeç ve Balık burçlarını etkiliyor.

Genel anlamda tutulma etkisi ekonomiyi sarsıcı etkilere sahip. Bu tutulma 25 Ekim 2022 Güneş tutulmasının karakteristik etkisini daha da net gösterecek Para piyasaları, ekonomi, hiper enflasyon, madenler, orta ölçekli depremler, ani hava değişimleri, tarım ve kıtlık üzerine dikkat çekiyor.

Moon mantra

Ay tutulmasının olumsuz etkilerini bir nebze de olsa sağaltabilmek için Ay Mantrası dinleyebilirsiniz. tutulmadan 1 gün önce ve sonra 108 kez  Moon mantra. Ay tutulması duygusal olarak çok etkileyebilmektedir. Daha hassas, daha dürtüsel davranış modellemelerine neden olabilmektedir. Daha az etki almak istiyorsanız mutlaka farkındalığınızı  yüksek tutmanız gerekir.

Tutulma Boğa burcunun 16 derecesinde

Boğa, Akrep, Kova Ve Aslan burçlarında 16 derece civarı +/- 5 derece aralıkta herhangi bir gezegeni olanlar direk etki almaktadır.

 • Boğalar için yeni, beklenmeyen geçmişten gelen konularda kadersel dönüşümler yaşıyor.
 • Akrepler karmik olaylarla uğraşıyor önümüzdeki yıl hafifleyecek
 • Aslanlar kalp sağlığına dikkat. Ego savaşları veriyor. Benliği dönüşüyor.
 • Kova’lar baskı altında, hareket edememe, sıkışma, bir işe başlayamama, öngörülemeyen belirsiz bir enerji hakim.

Tutulma enerjisine Kuzey Ay düğümü ve Uranüs’ün iştirak edişiyle kader bir daha yazılıyor. Özdeğer kazanman için yeni kapılar açıyor.

Kanlı ay tutulması nedir?

(Ay , Dünya’nın gölgesinden geçecek şekilde Güneş, Dünya ve Ay aynı hizaya geldiğinde bir ay tutulması meydana gelir. Tam bir ay tutulmasında, Ay’ın tamamı, Dünya’nın umbra adı verilen gölgesinin en karanlık kısmı içine düşer. Ay tam gölgedeyken kırmızımsı bir renk alır. Bu fenomen nedeniyle Ay tutulmalarına bazen “Kanlı Aylar” denir. (NASA)

Karma Astrolojide Kanlı Ay tutulması

Karma Astrolojide Kanlı Ay tutulması Tetrat tutulmalardır. Üst üste 4 kez aynı burç grubunda gerçekleşen Ay tutulmalarıdır. Etki bakımından daha kötücüldür. Bu ay tutulması tetrat bir tutulma olmadığı için Kanlı Ay tutulması sınıfında değildir. 

Tutulmalar gözlemlendiği bölgelerde direk o bölgeye eki eder. Ekonomik krizlere, toprak konuları, tarım, kıtlık, orta ölçekli depremlere işaret eder.  Tutulma Asya, Avustralya, Amerika’dan izlenebilecek. Bu bölgeleri direk etkiliyor. 

Karma Astrolog Sibel Sıvacı

Comments (4)

 1. Kova’lar baskı altında, hareket edememe, sıkışma, bir işe başlayamama, öngörülemeyen belirsiz bir enerji hakim.
  Merhaba
  Bu durumun içinden çıkmak için ne yapmalıyım ?
  Kendimi bu durum içerisinde hissediyorum . 09.11.1989 doğum tarihim . Burcum akrep yükselenim kova .

  Tuğçe
  Kas 19, 2022
  • Merhaba, Danışmanlık almak isterseniz lütfen Hizmetler veya iletişim bölümünden iletişime geçiniz
   ilginize teşekkür ederim

   Sibel Sıvacı
   Kas 21, 2022
 2. Net ve açıklayıcı bir yazı olmuş teşekkür ederim

  Sibel Keyik
  Kas 21, 2022
  • Ben teşekkür ederim 💗🌸

   Sibel Sıvacı
   Kas 21, 2022