fbpx

Başak Burcunda Yeniay – Vesveseyi bırak, içindeki güce bak!

Başak Burcunda Yeniay – Vesveseyi bırak, içindeki güce bak!

Başak Burcunda Yeniay – Vesveseyi bırak, içindeki güce bak!

Başak Burcunda Yeniay eleştiride sınır tanımayanlar

Başak Burcunda Yeniay enerjisi günler öncesinden başladı. Önümüzdeki 15 gün boyunca sürecek. Başak burcu başlıca temizlik, beslenme, günlük rutin, evcil hayvanlar, hesap kitap işleri, mali hesaplar ile ilgilidir. Hizmet burcudur.

Başak Burçları adeta koşulsuz hizmet etmek için yaratılmıştır, insanlık adına kendini adar. Dozu fazla kaçırıp aşırılığa gidince de eleştirel yönleri baskınlaşır. Doğum haritalarında Başak alanı dengeli kullanılabilir ve yönetilebilirse zekaları ile hayatı kolaylaştırırlar.

Kişisel doğum haritalarında hangi evimizde Başak burcun ise bu konuda yeni başlangıçlar açıyor.

Bir süredir kendinizi olduğundan çok eleştirel, her şeyi mükemmelleştirmeye çalışan, fazla çalışan, hizmete odaklı, normalden fazla kontrolcü, her şeyi sorgulayan, hiç bir şeyi beğenmeyen, kusur arayan bir halde bulabilirsiniz.

Takıntılara ve içsel huzursuzluklara dönüşür. Kendinizi temizliğe, titizliğe, fazla mesai harcamaya atmış olabilirsiniz. İç dünyadaki huzursuzluk sizi dışarıyı düzeltmeye, temizlemeye, daha fazla çalışmaya itebilir.

Akışa teslim ol

Bu süreci en kolay akışla teslim olarak atlatabilirsiniz. Kendinize doğada vakit geçireceğiniz zamanlar yaratın.

(Başak, İkizler, Yay, Balık burçları Yükselen, Ay, Güneş veya herhangi bir gezegeni olanlar bu etkiyi net ve sert alıyor. )

İçindeki gücü keşfet

Başak, Boğa, Oğlak burçları Yükselen, Ay, Güneş veya herhangi bir gezegeni olanlar özellikle bu günlerde yaşadığı değişime ve sisteme karşı duran tutumunuza dikkat ediniz. Farkında olmadığınız bir güç sizi dürtüyor. İçteki hazinenize odaklanmanızı, dıştaki olaylara fazla takılmamanızı işaret ediyor. Son dönemlerde kişisel anlamda her ne yaşadıysanız içinizdeki güce odaklanırsanız müthiş bir şeyler çıkacak.

Kafanızı aşırı derecede bulandıran durumlardan ötürü farkında olmadığınız bir dolu detayda boğuşmayın. Aniden gelişen bir takım konular sizi kendi değerlerinizi büyütmeye yönlendiriyor. Bununla birlikte şans ve başarıyı getiriyor.  

15-16 Eylül Merkür Retrodan çıkıyor

Merkür 15-16 Eylül’de duragan pozisyonda sonra ileri harekete geçecek. Retrodan çıkışı pek çok konuda akıcı bir enerjiyi sağlayacak.  23 Ağustos’tan bu yana sürekli fikir değiştirmek, bir dediğinin tutmaması, plan yapamama, anlaşılamama gibi durumlar yerine bizi daha sağlıklı iletişim şekilleri bekliyor.

Karma Astrolog Sibel Sıvacı