fbpx
Venüs Yengeç burcunda

Venüs Yengeç burcunda

Venüs Yengeç Burcunda 17 Haziran – 11 Temmuz 2024 Sevginin anaç halleri!

Venüs Yengeç burcunda çok güçlü ve olumlu etkilere sahiptir. Daha uyumlu ilişkiler içerisinde olur. Duygusallığın ve duygusal güvenliğimizin arttığı, aile ve sevdiklerimizde daha fazla zaman geçirmekten keyif aldığımız, daha korumacı, daha şefkatli, değer duygusunun daha yüksek olduğu zamanlardır.

Yengeç, Balık, Akrep ve Boğa burçları 

Yengeç, Balık ve Akrep burçları veya bu burçlarda gezegeni olanlar 29 Nisan-23 Mayıs 2024 arası yeni başlangıçlar, yeni tanışmalar, birliktelikler yaşadıysanız şimdi o dönemin sonuçlarını alma zamanı! Venüs’ün Yengeç burcu transiti size kalıcı, istikrarlı geleceğe dönük bir etkiyle destek olacak. İlişkiniz evliliğe evirilebilir, o dönem yeni başlangıçlar yaptıysanız attığınız adımlardan güzel sonuçlar alabilirsiniz.

 29 Haziran aşk ve romantizm

Yengeç ve Boğa’lar aşk sizi bekler! Aşk ve ilişkiler için ideal zamanlar. Partnerler arasındaki enerji akışı uyumlu, daha duygusal ve romantik paylaşımlar artabilir.  Yeni tanışmalar yaşanabilir. Satürn’ün desteği ile bu ilişkiler evliliğe ilerleyebilir. Evli kişiler için ilişki veya ortaklıklardan yana güçlü destekleri olacak.

2-3-4-5 Temmuz kalıcı ilişkiler

Yengeç, Balık, Akrep ve Boğa burçları yeni bir proje, işyeri, yaratıcılığınızı konu alan projeler, kazanç kapıları üzerine yeni başlangıçlar yapmak için muhteşem bir destek var.  Geleceğe dönük maddi konularda yatırım yapmak için uygun zamanlardır

8 Temmuz  ani gelişmeler

Yengeç, Boğa, Oğlak ve Başak burçlarının son derecelerinde gezegeni olanlar aniden hayatınıza girecek ve çekim yaratacak ilişkiler, ani kazançlar, maddi kazanç elde etme fırsatları gelişebilir.

11 Temmuz yaratıcılık zirvede!

Her tür sanatsal çalışma, sanatsal yeteneklerin ortaya çıktığı, içsel olarak hayal gücünün dışa yansıması ile ilgili mükemmel zamanlama.

Koç, Terazi ve Oğlak Burçları

Venüs’ün Yengeç burcu transitinde öz değer duygusunu sorgulayabilir, haddinden fazla duygusallaşabilir, kırılgan ve hassas bir dönemden geçebilirler. Venüs, bu burçlara sert açılarda olacağı için bu sürecin geçici olduğunu ve aslen o değersizlik duygusunun başkaları ile değil sizin kendi içinizden bir yansıma olduğunu fark etmeniz gerekir. Kendinizi ve değerinizi başkalarına bağlamadan kendinizi yeniden keşfedin. Yine bu süreçte maddi konularda kayıplar verebilirsiniz, gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Özellikle 26 Haziran civarı dikkatli olmakta fayda var.

Karma Astrolog Sibel Sıvacı 

Shopping Cart

Dijital içeriklerin hak sahiplerinin izni alınmaksızın telifsiz şekilde kullanılmasında yasal işleme başvurulmaktadır.

Scroll to Top