fbpx
Betelguese sabit yıldızı

Betelguese sabit yıldızı Güneş kavuşumu

Betelguese sabit yıldızı Güneş kavuşumu 19-20-21 Haziran

Betelgeuse sabit yıldızı Arapça’da El-cevze’nin elidir. Arap kaynaklarda gizemli kadın anlamına gelir. Sistemin en iyi etkilere sahip yıldızlarından biridir.

Fatima’nın eli, Meryem Ana eli, Hamsa isimleriyle de bilinir. Genel anlamda kadınlar, yardımlar, kadınlardan gelecek yardımlarla ilgilidir.

Bu hizalanma etkisi genel anlamda aslen çok olumludur, yardım almak, yardımcı olmak, kadınlardan gelecek yardım, şans, başarı gibi etkilere sahiptir.

Karmik olarak hak edişlerinizi gösterir. Özellikle bu günlerde varsa o hak edişlerin karşılığını verecektir. Ancak bunu yine bir kadın aracılığıyla verir. ayrıca hayallerin gerçekleşmesiyle ilgilidir.

Betelguese siz istediğiniz için yardım getirmez, bu nedenle bir ritüele bağlanılacak bir anlam taşımıyor.

Karmik hak edişinize göre çalışır. Siz özel bir şey yapmadan da karşılığını verir.

Güneş – Betelguese kavuşumu Neptün’ten olumsuz bir etki aldığı için bu sıralar size şans, başarı gibi görünen bir takım olaylar yaşarsanız dikkat edin.

Size gelen yardımların ardında aslen hissedilmeyen aldanmalar, yanılgılar, sanrılar olabilir ve sonrası hüsran, hayal kırıklığına dönüşebilir.

Doğum haritalarında 28⁰ İkizler ve 13,14,15⁰ Başak burcunda gezegeni olanlar çok şanslı olduğu gibi ve onlara ilahi bir koruma verir.

Bu ilahi koruma sistem tarafından bir hak ediş olarak çalışmaktadır bu nedenle bu derecelerde gezegeni olan insanlara çok da bulaşmamanızı tavsiye ederim.

Yine bu derecelerde gezegeni olup etrafında kendisinden yardım isteyen dişiler olursa o yardımı etmelerini tavsiye ederiz.
Ezoterik anlamda İşin içinde ilahi bir sistem çalışır.
Sevgiler
Sibel Sıvacı

Shopping Cart

Dijital içeriklerin hak sahiplerinin izni alınmaksızın telifsiz şekilde kullanılmasında yasal işleme başvurulmaktadır.

Scroll to Top