fbpx

Akrep Burcunda Yeniay Karmik alacakların hesabı kesiliyor!

Akrep Burcunda Yeniay Karmik alacakların hesabı kesiliyor!

Akrep Burcunda Yeniay Karmik alacakların hesabı kesiliyor!

Akrep Burcunda Yeniay 13 Kasım 2023

13 Kasım 2023 saat 12.27’de Akrebin iki ana yıldızından biri Zuben El Schemali diğeri Unukalhai etkili güçlü bir Yeniay 20°’de gerçekleşecek.

Başkalarının cehennemi olabileceğiniz durumlar yaşanabilir, bu durumlar aslında geçmişten gelen karmik alacakların hesabının kesilmesini gösterir.
Bir zamanlar birileri canınızı çok acıtmıştır, şimdi canı acıyacak anlamındadır. Ancak bu yaşanırken pek de hayırlı şeyler yaşanmaz, kişi hafif etkiler almaz. Bu nedenle şahit olduklarınıza sevinmeyiniz. Allah El-Adildir. İsmin tecellisi ile daima devredir. Siz, yeterli bir olgunluktaysanız ancak bu size gösterilir. Şımarır nefsinize yenik düşerseniz Allah’ın adaletini göremezsiniz. Şüphesiz sistem daima en kusursuz şekilde hakkı hakkına teslim eder. Ne eksik ne fazladır.

Akrep mevsiminde ortaya çıkan konular mali konular, kredi, ekonomi, enflasyon, yeraltı kaynakları, madenler, maden ocakları, mafyatik kişiler, güç, güçlü ve manipülatif insanlar, gizli saklı konular, cinsellik, ortak paylaşılan maddi manevi değerler gibi … Akrep krizlerle dönüşümü gösterir. Örneğin büyük krizlerden sonra elde edilen sonuçlar, başarı…

20° civarında Akrep Boğa Aslan ve Kova Burçlarında gezegeni olanları güçlü ve sert etkiliyor.
20° civarında Başak Balık Yengeç ve Oğlak Burçlarında gezegeni olanları olumlu etkiliyor.

Yeniay’ın enerjisi 15 gün boyunca sürer ancak ilk hafta çok güçlü sonra azalır.

Benzer konularda yeni başlangıçlar yapacağınız bir süreçtir.

 

Patlama, Kaza, tartışmalara dikkat!

11-12-13 Kasım’da etkisini çok güçlü hissettirecek olan Mars ve Uranüs arasında olumsuz, tehlikeli bir etkileşim var.

Kaza, patlama, kimyasal – doğalgaz- yeraltı – maden patlamaları, aniden ortaya çıkan trafik kazaları, kavga, çatışma, elektrikli araç kazaları, elektrik çarpmaları, yıldırım düşmesi, ani hava olaylarını tetikliyor.

Yeniay enerjisinde etki alanlar özellikle 20° Boğa ve Akrep burcu ve Aslan Kovada herhangi bir gezegeni olanlar ani, beklenmedik şekilde gelişmeler yaşayabilir.

Türkiye haritasında gençler ve kız çocuklarıyla ilgili gündemlere işaret ediyor. Okulların da tatil olduğu bu dönemde kız çocuklarınıza dikkat ediniz, gözünüz daima üzerinde olsun.

Karma Astrolog Sibel Sıvacı