fbpx
5 Şubat Haftası Astroloji

16-22 Ocak Haftalık Burç Yorumu

16-22 Ocak Haftalık Burç Yorumu

16-22 Ocak Haftalık Burç Yorumu ilk etapta dikkat çeken Ay’ın Akrep burcunda olması ve son dördün fazındaki etkisiyle haftaya giriş yapıyoruz.

Bu haftanın Astrolojik etkisi finansal yönde ağır basıyor ve bazı ödemeler yapabilir, borsa veya banka hesaplarını kapatabilir, var olan bir takım borç ödemeleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda beklenmeyen vergi veya trafik cezalarıyla karşılaşabilirsiniz.

Bir süredir yapılmayı bekleyen ve biriken işleriniz varsa tamamlanması için çok uygun bir zaman dilimidir. Geriye dönük işler bu hafta daha hızlı çözülebilir. Aynı zamanda ameliyat için de uygun bir haftadır.

Bu hafta kadınlar için dış görünümüne daha fazla önem vermek için uygun zamanlardır. Güzelleşmek, kaş yapımı, kirpik lifting, makyaj malzemeleri satın almak için uyumlu güzel enerjiler var. Size uygun ve istediğiniz sonucu alacağınız basit işlemler için destekleyicidir.

Aşk ve ilişkiler konusunda şanslı ve ani gelişmeler yaşayacak burçlar; 

  • 30-31 Mayıs doğumlu İkizler burcu kadınları
  • 1-2 Aralık doğumlu Yay burcu kadınları
  • 5-6 Şubat doğumlu Kova burcu erkekleri
  • 1-2 Ağustos doğumlu Aslan burcu erkekleri

Merkür Retrosu bitiyor!

Oğlak burcunda seyahat eden Merkür’ün retrosu 18 Ocak’ta bitiyor dolayısıyla elektronik alet satın almak, imza atmak ve anlaşmalar için bu tarihin geçmesini bekleyin.

Bu hafta aynı zamanda Altair sabit yıldızı etkili bir Yeniay gerçekleşecek. Hava olayları, uçaklar, Amerika ile ilgili bir yıldızdır.

Yükselen burçlara göre haftalık yorum

Yükselen Koç

Bu hafta gündeminiz kredi, finans, ödemeler alanında vergi borçları, vergi ödemeleri, prim ödemeleri ile ilgili olacak. Yönetici gezegeniniz Mars 2022 yılının Eylül ayından beri sizi iletişimsel bazda kardeş, yakın akraba veya komşularınızla test etti. Bu problemler bu hafta tekrar gündeme gelebilir

Yükselen Boğa
Bu hafta gündeminiz ortaklık alanınızda; eşiniz, evliliğiniz ve ortak kazançlarınızla ilgili olacak. Beklenmeyen harcamalara dikkat ediniz ayrıca teknolojik alet satın alabilirsiniz. Merkür Retro’da olacağından 19 Ocak’tan önce bir şey satın almamanızı öneririm.
Yükselen İkizler
Bu hafta günlük işlerin artışıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda bazı krizler yaşayabilirsiniz.  Bu hafta kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Dolayısıyla kavga veya tartışma ortamı doğabilir.
Yükselen Yengeç
Bu hafta gündeminiz aşk, ilişki veya çocuklarınızla ilgili konulara dikkat çekiyor.  Spekülatif işlerden, şans oyunlarından uzak durmanızı tavsiye ederim, kayıplar yaşayabilirsiniz.
Yükselen Aslan
Ev, aile konularıyla ilgileneceğiniz bir hafta olacak. Sosyal çevrenizden bir eril kişi yüzünden aile içinde krizler yaşayabilirsiniz.
Yükselen Başak
Bu hafta gündeminiz kardeşlerinizle veya yakın akrabalarınızla ilgili konularda yoğunlaşıyor. Ayrıca komşularınızla ilgili  problemlere dikkat etmeniz gerekebilir. Eğitim alıyorsanız kurum veya hizmet aldığınız yerle bazı konularda fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İş ve kariyer alanınızda bir takım kişi veya kişilerle tartışmaktan uzak durmanızda fayda var.

Yükselen Terazi

Bu hafta odağınız maddi konularda olacak. Seyahat, eğitim veya yurt dışı bağlantılarınız varsa beklemediğiniz harcamalar yapabilirsiniz. Bu konularda canınızı sıkacak bir takım ifadeler duyabilirsiniz.
Yükselen Akrep
Bu hafta gündeminiz sağlık konularında artıyor.  Kendinize biraz daha fazla dikkat etmenizde fayda var akciğer kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. sağlık konularına harcamalar yapabilirsiniz.
Yükselen Yay
Bu hafta içe dönüşle ilgili bir sürece giriyorsunuz.  Bu içe dönüşle partnerinizle aynı fikirde olmadığınız ıfark edebilirsiniz. Hatta kendisinden beklemediğiniz tepkilerle karşılaşabilirsiniz.  Eşiniz, ortağınız veya partnerinizle iletişimsel sorunlar yaşıyorsanız Mars’ın gölge etkisi geçene kadar dikkatli olmanızda fayda var.
 Yükselen Oğlak 
Bu hafta gündelik işlerinizin ağır yükünü hissediyor olabilirsiniz.  Aylardır Mars gündelik yaşamınızı çok etkiledi zaman zaman zorlanmalar yaşadınız. Bu hafta sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız gündeminizde olacak ancak gündelik rutinlerinizden kaynaklı engeller yaşayabilirsiniz.
 Yükselen Kova
Bu hafta kendinizi aile ile mesleki yaşamınız arasında sıkışmış hissedebilirsiniz.
Yükselen Balık
Bu hafta odağınız uzakta yaşayan akrabalarınız, varsa aldığınız eğitim konuları ve seyahatler olacak. Evinizde bir kaç aydır gergin, stresli zamanlardan geçtiniz. Artık Mars’ın düz harekete geçmesiyle kısmen de olsa aile içinde nefes alabileceksiniz.
Karma Astrolog Sibel Sıvacı
Shopping Cart

Dijital içeriklerin hak sahiplerinin izni alınmaksızın telifsiz şekilde kullanılmasında yasal işleme başvurulmaktadır.

Scroll to Top