fbpx

Yay Burcunda Yeniay – Atria Sabit Yıldızı Etkili 13.12.2023

Yay Burcunda Yeniay – Atria Sabit Yıldızı Etkili 13.12.2023

Yay Burcunda Yeniay – Atria Sabit Yıldızı Etkili 13.12.2023

Yay Burcunda Yeniay – Atria Yıldızı – 13 Aralık 2023

Yay burcunun 20 derecesinde gerçekleşecek. Atria Sabit Yıldızının iyicil etkileri Yeniay’a eşlik ediyor
Yay burcu eğitim, üniversiteler, uluslararası ticaret, uzak yerler, seyahat, maneviyat, inançsal konular, dini mekanlar, spor salonları ve hukuk gibi konuları kapsar.

YAY, KOÇ, ASLAN, TERAZİ VE KOVA
Bu burçlarda 20 derece civarı herhangi bir gezegeni olanların dürüst, iyi niyetli insanlarla karşılaşma fırsatı. Şansı yüksek ve bolca seyahat etkisine sahip. 14 Ekim’den bu yana yaşamında ileriye dönük gösterilen çabaların karşılığında bir hak edişi işaret ediyor. Bu dönemde yapacağınız yeni başlangıçlar geleceğe dönük, kadersel olumlu gelişmelere neden olacaktır.

İKİZLER, BALIK VE BAŞAK
Bu burçlarda 20 derece civarı herhangi bir gezegeni olanlar hayal kırıklığı, aldanma, dolandırılma, kandırılmaya çok müsait olacağından dikkat etmekte fayda var. Sağlık konularında hassasiyet, zehirlenme, ilaçlardan kaynaklı yan etkiler, ilaç zehirlenmeleri olabilir. Özellikle 22 Aralık civarı kimyasal içeren zehirlenmeler dikkat çekici.

Yeniay, toplumsal bazda dini mekanlar, üniversiteler özellikle mimarisiyle dikkat çeken yerleri işaret ediyor. Bu gibi yerlerde kimyasallarla neden olacak saldırı, zehirlenmeler 22 Aralık civarı dikkat çekiyor.

Karma Astrolog Sibel Sıvacı