fbpx
Venüs Oğlak Burcunda

Venüs Oğlak Burcunda ilişkilerde ciddiyet zamanı! 23 Ocak – 16 Şubat 2024

Venüs Oğlak Burcunda

Venüs Oğlak burcunda korku ve öfke taşır. İlişkiler için sıkıntılıdır alt bantta terk edilme korkusu taşır. Sevgisini, öz değerini gösteremez.  Doğum haritamızda Venüs öz değer duygumuz, sevgi dilimiz, haz, güzellik, para, konfor alanı, sanat gibi konularla ilgilidir.

Venüs Oğlak Burcunda zayıftır. Zayıf olduğu için gücünü dışarıdan toplamaya çalışır. İş ve çalışma hayatına yönelir. Bu dönemde sağlamcı, güvenlik duygusu fazlasıyla ön plana çıkabilir. Daha gerçekçi ilişkilere yönelebilir, ilişkilerde somut değerler bekleyebiliriz. Venüs olgun, başarılı, güçlü, para kazanmaya yöneliktir. Kontrollü, tedbirli, güvenlik isteyen, temkinli, soğukkanlıdır.

Boğa-Başak ve Akrep – Balık burcunda gezegeni olanlar ilişkilerde kariyer, iş ve çalışma hayatı, verim, şans, bolluk, bereket, para konusunda güçlü kalıcı etkiler taşıyor. Uzun süreli kalıcı işlere adım atmak için gökyüzü sizi destekliyor.

Yengeç- Yerazi ve Koç burcunda gezegeni olanlar Venüs’ün Oğlak burcu transitinde artan değersizlik duygusu yaşayabilirler.

Ocak ayının son günleri  Venüs, Jüpiter ve Satürn arasında olumlu ve güçlü açılar var. Kalıcı, uzun vadeli iş, kariyer hedefleriniz varsa adımlar atmanız için destekleyicidir. Sağlam ilişkiler ve güçlü bağlar oluşturabilirsiniz.

Atılan adımlar 7 Şubat civarı olumlu güzel sürprizler taşıyor. Ancak Venüs’ün Oğlak burcundaki sağlamcı ve güvensiz yanı adım atmakta zorlanabilir bu nedenle fırsatları kaçırabilirler. Karşınıza çıkana sürprizleri değerlendirip biraz tutumunuzu gevşetebilirsiniz.

Karma Astrolog Sibel Sıvacı

Shopping Cart

Dijital içeriklerin hak sahiplerinin izni alınmaksızın telifsiz şekilde kullanılmasında yasal işleme başvurulmaktadır.

Scroll to Top