fbpx
Terazi Burcunda Dolunay I 6 Nisan 2023

Terazi Burcunda Dolunay 6 Nisan 2023

Terazi Burcunda Dolunay – Ben, sen ve biz

Terazi Burcunda Dolunay ilişkilerle ilgili sınayıcı, zorlayıcı bir görünüm veriyor.

Burçlar kuşağının benmerkezci burcu Koç ile ilişkiler burcu Terazi arasında dengeleri sorgulayacağımız bir dolunay gerçekleşecek!

Her biri karşı aksındaki zıt burcu ile iki olgu arasında sıkışan bir etkiye sahip. Bu dolunay enerjisi bu yönde aktif oluyor.

Benlik, senlik ve bizlik olgusu üzerine sorgular artacak . Bencil tutumlar ve bu tutumların doğurduğu yaralar dolunayın etkisiyle tetiklenebilmektedir.

Belki içimizde bunu tutamayıp çok büyüterek aceleci, düşüncesizce davranışlara neden olacak ilişkiyi sorgulatacak kararlar aldıracak.

Bunlar bazen bitiş veya uzaklaşmakla alakalı olabilmektedir.

Terazi burcunun ana teması ilişkilerdir. Böylelikle ikili ilişkiler, sevgi, zarafet, uyumluluk, evlilik, ortaklıklar, hak, hukuk, adalet ve denge kavramlarını içerir. Böylece hayatımızda ilişkileri ilgilendiren bazı tamamlanmalar yaşayacağız.

Dolunayın kavuşum yaptığı sabit yıldız etkisini hak, hukuk konularında olumlu anlamda bir etkiye sahiptir.

Bu yıldız devlet çalışanları, bakanlar, hukukçular,  ekonomistler, ekonomi ve hazine bakanlığı ile ilgili. Bu konular dolunayın etkisi süresince ön planda olacak.

Dolunay enerjisi yaşamımızda sağlık, sağlık çalışanları, hizmet sektörü, evcil hayvanlar, gündelik yaşamımıza dair konularla gündemler yaratabilir. Böylece bu konularda kısır döngüye uğramış ve sonuç alınamamış davalar gündeme gelebilir.

Dolunay etkisi yaklaşık 15 gündür.

Bir sonraki yeniaya kadar etkisi giderek azalır ve böylece gündemimizden uzaklaşır.

Bu ay akabinde bir Güneş tutulması gerçekleşeceğinden böylelikle etkisini hissettiğimiz bu günlerde gündemler güneş tutulmasıyla da ilintili olacaktır.

Dolunay etkisi ile Güneş tutulması birbiri ile ilintilidir dolayısıyla etkisinin süreci önümüzdeki altı ay boyunca güçlü olmaya devam edecektir.

Karma Astrolog Sibel Sıvacı

Shopping Cart

Dijital içeriklerin hak sahiplerinin izni alınmaksızın telifsiz şekilde kullanılmasında yasal işleme başvurulmaktadır.

Scroll to Top