fbpx
Oğlak Burcunda Dolunay

Oğlak Burcunda Dolunay

Oğlak Burcunda Dolunay  18 yıllık döngü kapanıyor

Oğlak Burcunda Dolunay 1 derece gerçekleşecek. 22 Haziran 2024 saat 4.07

21 Haziran (Yaz gündönümü) yılın en uzun gündüz, en kısa gecesi. Güneş ışınları Yengeç Dönencesi’ne dik olarak gelecek ve Yaz mevsimi başlangıcıdır. Dolunay, tam Oğlak dönencesi üstünde Dünyanın en güneyinde gerçekleşecek. Bu dolunay daha önce aynı bölgede 22 Haziran 2005’te gerçekleşti.

1 Metonom döngüsü (yaklaşık 18 yıl 6 ay) dediğimiz bir süreci temsil ediyor. Metonom döngüler kişilerin hayatında kadersel etkilere sahiptir.

Dolunay, geçmişin bugünle hesaplaşmasıyla alakalı konuları temsil ediyor. Dolayısıyla 2005 senesinde başlayan bir döngünüzün tamamlanacağı, benzer konularda başka bir evreye geçileceğini temsil etmektedir. O zamanlarda neler yaşadınız? Bir döngü hayatınızda tamamlanıyor.

Dolunay zamanları

Dolunay zamanları özellikle etki alanlar üzerinde gerginlik yaratır. Uykusuzluk, hormonal dengesizlik, stres gibi. Etkisi geçicidir. Aynı zamanda hayatımızda bir takım sonlanmalara neden olur. Bu dönem dolunay etkisiyle hayatınızda bazı tamamlanmalar yaşayacağınız konu ve kavramlar, 21 Temmuz civarı krizlerle kendini daha net gösterebilir.

Koç, Terazi Oğlak ve Yengeç burçları

Dolunay özellikle Koç, Terazi Oğlak ve Yengeç burçlarını etkiliyor. Dolunay anında Ay, Oğlak burcunda çok da rahat ve akışkan bir enerjiye sahip değildir.

Bir süredir ev, aile, yuva kavramları ile iş, kariyer, çalışma hayatı arasında denge kurmakta güçlük çekmiş olabilirsiniz.
Hayatımızda bize karşı otoriter kişiler her kimse (baba, eş, müdür, patron vs) onlarla yaşanabilecek problemleri ortaya çıkarabilir.

İkili ilişkilerde duygusal anlamda soğukluk, uyumsuzluk, sert üslupla karşılaşılabilir.
Dolunay enerjisi aşırı merhametli, duygusal, anaç, evhamlı, güvenlik alanı içerisinde olduğumuz konu ve kavramların tam aksine daha duygusuz, mantıksal çerçevede kalan yanımızı ortaya çıkarır.

Dolunay zamanları kemik, omurga, dişler ve diz ağrıları artabilir. bu konularda potansiyel rahatsızlıklar ortaya çıkabilir.

Toplumsal anlamda devlet yasaları, kanunlar, otorite, üst düzey yöneticilerle ilgili gündemler yaratır ve 21 Temmuz 2024’te etkisini çok daha net göstereceği bir etkiye sahip.

Başak, Yengeç ve Kova burçlar

Başak, Yengeç ve Kova burçlarının ilk 5 derecesinde herhangi bir gezegeni olanlar takıntılı aşk ilişkileri, manipülatif etkilere maruz kalabilir.

Karma Astrolog Sibel Sıvacı

Shopping Cart

Dijital içeriklerin hak sahiplerinin izni alınmaksızın telifsiz şekilde kullanılmasında yasal işleme başvurulmaktadır.

Scroll to Top