fbpx

Balık burcunda Yeniay 2 Mart 2022

Balık burcunda Yeniay 2 Mart 2022

2 Mart 20.30 Balık burcunda yeniay

Yeniden doğuşu, acıdan sonraki kutlu bir başlangıcı sembolize eden ANKA kuşunun hikayesidir bu enerji.
Her yeniay günlük yaşamımızda bir enerjiyi başlatır. Her dolunay ise bitirir. 15’er günlük aralıklarla farklı farklı deneyim alanları sunar bizlere ve zamanın enerjisini okumak onu doğru kullanma fırsatı verir.
Yeniay Balık burcunda gerçekleşiyor. Balık burcunun yönetici gezegenleri Neptün ve Jüpiter de yine Balıkta.
Etik, erdem, ilahi koruma, ilahi bütünlenme, kozmik akımları, merhameti, empatiyi, sevgi, bolluk, bereket ve hoşgörü enerjisini katıyor. Şifa çalışmaları, dua, niyet, olumlama çalışmaları için maksimal seviyede.
Bu enerji bir de Anka yıldızı hattında. Küllerinden doğmakla alakalı çürümüş enerjiyi yok eder. Yeni fırsatları açar. Doğum haritasında etki alanlar için bireysel anlamda çok güçlü çalışacaktır.
Yeniay yılın merhamet ve sevgi enerjisini en çok hissedeceğimiz bir enerji alanı açtı Değerlendirmek için bu gece ve 15 gün daha takiben bu enerjide kalmaya niyet ederek manevi çalışmalarınızı güçlendirebilirsiniz
Yeniay yöneticisi Neptün bulanıklık, kafa dağınıklığı, deniz kenarı, denizler, boğaz, sular, okyanus ötesi ile ilgili bir semboliktir. Yine bu burçta seyahat eden ve Yeniay’a kavuşum açısıyla dahil olan Jüpiter’in büyütücü etkisiyle sularla alakalı konuları tetiklemektedir. Aşırı yağış, sel, su taşmaları gibi etkileri barındırıyor. Neptünden Sert açı alanlar için de kafa karışıklığı zihinsel bir takım olumsuz etkileri de verebilir.

Yeniay anında Terazi burcu yükseliyor

Yönetici gezegeni Venüs, hem lusiferyan pozisyonda hem de iki malefik gezegen Mars ve plütonla kavuşumda.;
ikili ilişkiler, evlilik, açık düşmanlar, diplomasi, adalet konuları, yasalar, hukuk, hak ile alakalı bir takım konuları gündeme getirir. Mars ve Venüs’ün kavuşum açısı eril dişil denge, kadın erkek ilişkilerini sembolize eder.

Venüs Mars Plüton kavuşumu

Venüs, Mars ve Plütonun Oğlak burcunda olmaları sevgisizlik, soğukluk, merhamet eksikliği ve plütonun akrep teması olan manipülatif gücü tetiklemektedir.
İkili ilişkilerde kavga, güç çatışmaları, öfke, sevgisizlik üzerine olumsuz etkileri var Dolayısıyla evlilik, ikili ilişkiler, ortaklarla alakalı geçimsiz durumlarda geri durmak, bu enerjinin farkında olmak ve harekete geçmemek gerekir. Etkinin geçmesi beklenmesi en sağlıklı koşulların oluşmasına neden olacaktır.
Sibel Sıvacı