fbpx

22 Ağustos 2021 Kova burcunda Dolunay

22 Ağustos 2021 Kova burcunda Dolunay

22 Ağustos 2021 Kova burcunda Dolunay

22 Ağustos 2021 Kova burcunda Dolunay

İnsan olma sınavlarından geçiyoruz.

İnsan olmanın ana kuralı evrensel olgulardan geçer Bu da başta cemali olguları kapsar.

Sevgiyi, merhameti, vicdanı, hoşgörüyü, saygıyı ve nice güzel olguların en temelinde bu insani olguları yaşadığımızda ancak kendi özsel vasfımız olan insanlığımızı bu dünyada tecelli ettirebiliriz.

Peki biz insan olan beşer yanımızdan ne kadar arındık?

Beşeri olguların bizi hapsettiği bu dünya ortamındaki yoğun illüzyon olgusundan ne kadar çıkabildik de bir diğerini kendi realitemizde var kıldığımızı, o büyük senaryodaki oyunu unuttuk?

İnsansan ancak hissedersin, merhamet yaşarsın, duyarlısındır. Sonra yaşamında her ne cereyan ediyorsa onu insanca yaşar ve ancak yansırsın.

Kova burcunun ana arketipidir İNSANLIK.

İnsanlaşma yolunda tüm yollar Kova’ya çıkar.

Kova Dolunayı insanlığımızı sorgulacak türde anaretik dediğimiz çok kritik ve özel bir derecede yaşanıyor. Eğitim sistemi, göçmenler, dijital platformlar, toplumsal olayları tetikliyor. Karşıt enerjisi ise liderleri sembolize eden Kraliyetyıldızı Regulus ve Aslanburcu egosu yer alıyor. Dolunayda yükselen enerji ise Yay, uluslarası konular, yabancılar, yasalar, eğitim sistemini kapsar.

Monarşik olgu içerisinde kendini hapsedenlerin neden olduğu uluslararası arenada insani olguların üzerinde yaşanacak yasalar, göç yasaları, eğitim öğretim sistemiyle ilgili yasalar ve bu yasaların zaman içerisinde değişmesi, alınna kararların değişimi.

Kibir, ego, bencillik özellikte intikam, hırs olgusu üzerinde çok etkin.

Son bir hafta dolunay etkisine girdiğimiz için kendinizi bu tür olgular içinde buluyorsanız buna karşın yıkım veya kayıplarla dönüş olmasını istemezseniz tam da şu an da bu enerjiden kendinizi soyutlamanızı öneririm.

Egonun, intikamın, hırsın yıkıcı dönüşümüdür bu dolunay.

Şimdi, şu anda geçmişte size yapılan her hangi olgu olursa olsun onu serbest bırakmayı seçer miydiniz?

Size haksızlık yapıldığını bildiğiniz halde bu olay veya kişileri serbest bırakır mıydınız?

Bunu yapmak ister miydiniz?

Bunu yapmak isteseydiniz ne zaman serbest bırakmayı seçerdiniz?

Şu an  dolunay etkisinde kendinize izin verin.