fbpx

2021 Başak burcu, Yükselen Başak yıllık burç yorumu

2021 Başak burcu, Yükselen Başak yıllık burç yorumu

2021 Başak burcu, Yükselen Başak yıllık burç yorumu

2021 Başak burcu yıllık burç yorumları

İŞ, KARİYER

iş ve günlük rutininizi ilgilendiren süreçle alakalı kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Kısıtlanmalar, hareket edememe ya da bunalma hissi ile iş değişikliğine gidebilirsiniz. Rutine bağlanmış günlük hayatınız 2021 senesinde baştan başa değişebilir. Kendi çabanızla yeni iş alanları ve fırsatlarını oluşturabilir, yeni kariyer alanlarını düşünebilir ve bu konuda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Bazı problemler ve engellemeler yaşayabilirsiniz ancak bu fırsatları kullanabileceğiniz bir dönem olduğu için çok güçlü etkilere sahip olacaksınız Özellikle yılın ilk ayları ile son aylarında etkisini daha yoğun hissedebileceğiniz ‘değişim etkisi’ size yepyeni iş fırsatları veya mevcut durumunuzu daha da güçlü bir hale getirmenize neden olacaktır.

SAĞLIK

Dengeli beslenme, spor, egzersiz ihtiyacı, genel sağlık, uyku düzeniyle sınanabilirsiniz. Bedeninize özen göstermeniz, ona daha iyi bakmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Bedensel tüm sağlık sorunlarının altında yatan nedenler daima ruhsali duygusal ve düşünsel olarak ele alınmalıdır. Yıllarca içte biriken bir takım olgular artık kendini sağlık sorunlarına dönüştürmüş olabilir, bunun için lütfen ruh-zihin-beden dengesini koruyacak yardımcı bilinçaltı dönüşüm metotlarını kaile alınız. Tüm hastalıkların altında yatan bir takım travmalar, bir takım bilinçaltı kodlamaları yer alır.

EV,AİLE

2020 Haziran’ından itibaren 2,5 yıl boyunca ev, yer değişimi, yuva kurma, ev alma, taşınma, aile konularında bir takım değişimler hayatınıza girmiş olabilir. Bir kaç yıl daha bu gündemler devam edebilir. Taşınma, aniden yer değişimi kararı, aile kurma, ev alma, aile ile ilgili konu ve kavramlarda yenilik ve tamamlanma süreçleri olarak değerlendirebilirsiniz. Kariyer alanı ile birlikte yaşanacak bazı değişimler de olabilir. Mesela iş nedeni ile taşınma gibi bir değişim olabilir.

İLİŞKİLER

Şubat, Haziran, Ekim aylarında ikili ilişkilerde yanlış anlama, anlaşılma konularında iletişim sorunları yaşanabilri bu dönem dikkat edilmeli. Bu süreçte yeni girişimlere ve ticari ilişkilere çok dikkat ediniz. İmza gerekli ise bu aylar içerisinde imza atmayınız. Haziran aylarında aşk ve ilişkilerde çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.