fbpx

Hakkımda

Hakkımda

Karma Astrolog Sibel Sıvacı Karma Astrolog Sibel Sıvacı Hakkımda bilgi almak için tıklayınız

Karma Astrolog

1978’de Antakya’da doğdum. Mersin Üniversitesi Elektronik Haberleşme mezunuyum. Çalışma hayatımı uzun yıllar muhasebe  ve web tasarım üzerine sürdürdüm.

Varoluş ve ruhsallık üzerine hayat boyu merakım vardı. İçsel dönüşüm yolculuğum 1999’da Ramtha’nın Beyaz Kitabıyla başladı. Merakım arttıkça pek çok ruhsal ve spritüel alanda çalışmalara katıldım. Eğitimler aldım, eğitimler verdim.

Ruhsal ve ilahi teknolojik bilginin yıllar içindeki birikimleri Ezoterik ve Karmik Astrolojiye yönelmeme neden oldu. Karma Astroloji Danışmanlığı, Karma tabanlı Astroloji Eğitimi veriyorum. 

 

Astroloji Eğitimlerim​

Onur Güven – 2018 Ezoterik Astroloji Eğitimi

Zafer ÖzyiğitTroy Astroloji Akademisi 2018-2020 – Temel/Orta-/İleri Seviye Karma Astroloji Eğitimi, Finans, Mundane – Dünya Astrolojisi, Medikal Sağlık Astrolojisi Eğitimi

Oğuzhan Ceyhan – Oğuzhan Ceyhan Astroloji Akademisi 2020-2024 – Simya ve Okült Astroloji Eğitimi 2020- Karma ve Kehanet İleri Seviye Uzmanlaşma Eğitimi. Pinhandan Ayana 2022 dönemi -Karma ve Kehanet İleri Seviye Uzmanlaşma Eğitimi. Pinhandan Ayana 2023 dönemi.  Ezoterik Sinastri Eğitimi 2023

Türkan Aslan 2020-2022 Temel/Orta/İleri seviye Ezoterik, Psikolojik, Okült Karma Astroloji Eğitimi ve Özel Teknikler

Aslı Uzun 2020 Astroloji Doğum Haritası Yorumlama Atölye Eğitimi

Gufran Erkılıç 2021 Doğum Haritası Elle Harita Hesaplama ve Çizme Eğitimi

Berna Müldür 2022 Uranyen Astroloji Asteroidler Eğitimi, Uranyen prensipte Rektifikasyon Eğitimi

Devrim Dayıoğlu 2023 Horary Astroloji, AstroKartografi Eğitimi

 

Kişisel gelişim, bioenerji ve diğer eğitimlerim

Pınar Beslen Marşan – İleri Seviye Kukai Evrensel Enerji Uygulayıcılığı, Japon Shingon Mantra ilimleri 2021

Resetting Sistemi Eğitimi – Dr. Bülent Demircioğlu – 2022 (Doğum haritası danışmanlığı alanlar için Medikal Astroloji teknikleri ile Prenatal harita analizlerinde anne karnı travmaları üzerine Resetting sistemiyle şifa  seansları veriyorum) 

Aile Dizimi – Klinik Psikolog Akbar Vatan 2021 (Doğum haritası danışmanlığı alanlar için Karma analiziyle soy karması üzerine seanslar uygulamaktayım) 

JAAS 2019 Jean Adrienne Arınma Sistemi

İleri seviye Numeroloji- Aslı Keke Özalp 2021

SUJOK- El Akupunktur ve Tohum Terapi Eğitimi 2022

Grigori Grabovoi Sayılar 2018

Axoy RA Bilgelik Öğretisi – Eğitmenlik 2009 (2021-2022 yıllarında ücretsiz olarak verdiğim eğitimlerin videolarına youtube’tan ulaşabilirsiniz) 

Ayrıca Feng Shui, Çin Astrolojisi, Hint Astrolojisi, Çin tıbbı ve Meridyen terapisi, Biorezonans Frekans Cihazları, Bilinçaltı Dili, Sedona Method gibi pek çok alanla yakından ilgilendim ve uygulamalarını sürdürdüm.